رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶
  • کد خبر : ۲۳۷۸۸
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : چوکا و تیمِ تازه وارد در صدر
لیگِ 2 ؛

چوکا و تیمِ تازه وارد در صدر

رقابت های فوتبالِ قهرمانیِ دسته دومِ باشگاه های کشور هفته ی سوم خود را پشت سر گذاشت .

این رقابت ها در دو گروه ۱۴ تیمی برگزار می شود که در پایان تیم های اول و دوم به همراه برنده ی تیم های دوم به لیگ یک صعود می کنند . در بازی های این فصل تیم هایی حضور دارند که بازی در لیگ برتر را هم تجربه کرده اند . نمونه اش تیم پاس و شهیدقندی یزد . 

در گروه الف تیم چوکای تالش با سه گل تیم شهرداری بم را شکست داد تا شمار امتیازات خودرا به عدد ۹ برساند و به لطف همین عملکرد در صدر جدول قراردارد . پیام توس خراسان که همان تیم پیام مشهد قدیم است در بازی این هفته دو گل به ایرانجوان بوشهر زد تا ۷ امتیازی شود . سپیدورد رشت که در دو بازی ابتدایی ۶ امتیاز کسب کرده بود این بار در خانه ی حریف به نتیجه ی مساوی دست یافت تا ۷ امتیازی شود . پیام توس خراسان و سپیدرود با ۷ امتیاز تیم های دوم و سوم جدول در گروه الف به حساب می آیند . 

در گروه ب تیم ون پارس نقش جهان که به تازگی به لیگ ۲ صعود کرده در یک بازی مهم فولاد نوین را با یک گل شکست داد تا ۷ امتیازی شود و در صدر جدول قرارگیرد . شاهین بندرعامری در بازی دوم در یک جدال حساس با یک گل از سد ایمان سبز شیراز عبورکرد تا ۶ امتیازی شود . هم اکنون شاهین بندرعامری تیم دوم جدول به حساب می آید . ایمان سبز شیراز و مس نوین هم ۶ امتیازی هستند و در رده های بعدی جدول قراردارند .

به اتفاق نگاهی خواهیم داشت به نتایج بازی ها در هفته ی سوم به همراه جدول بازی ها در گروه الف و ب

نتایج هفته ی سوم – گروه الف 

* آبی پوشان امید تهران ۰ – شهرداری ماهشهر ۱
گل : رسول سعدیان نیا

* شهدای بابلسر ۱ – شهرداری بندرعباس ۰
گل : سیداحمد مهدی زاده

* چوکای تالش ۳ – شهرداری بم ۱
گل ها : سیدعلی یحیی زاده – محمد آشتیانی – سعید مرتضوی (پنالتی) برای چوکا – بابک ابراهیمی (پنالتی) برای شهرداری بم

* شهدای رزکان البرز ۱ – سپیدرود رشت ۱
گل : عیسی مرادی برای شهدای رزکان – حسین آفرین زاد (پنالتی) برای سپیدرود 

* مناطق نفت خیز جنوب ۱ – بعثت کرمانشاه ۰
گل : روزبه آروانه

* پیام توس مشهد ۲ – ایرانجوان بوشهر ۰
گل ها : احسان محروقی – مهدی دانش‌خواه

نتایج هفته سوم – گروه ب 

* مس نوین کرمان ۱ – اترک بجنورد ۰
گل : اسماعیل شهبازی

* خلیج فارس بندرماهشهر ۲ – پاس همدان ۰
گل ها : بهمن جهان تیغ – عباس طهماسبی (پنالتی)

* نود ارومیه ۱ – گل ریحان البرز ۰
گل : محمد رستمی زاد

* ون پارس نقش جهان ۱ – فولادنوین اهواز ۰
گل : میثم جودکی

* شهیدقندی یزد ۰ – شهرداری نوشهر ۰

* اسپاد تهران ۰ – عقاب تهران ۰

* شاهین بندرعامری ۱ – ایمان سبز شیراز ۰
گل : پیمان بابایی

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه