رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
  • کد خبر : ۲۳۸۲۸
  • مشاهده :  250 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان به رنگِ نارنجی حساس است ! (عکس)
حذف از جامِ حذفی و سپس از دست دادنِ صدر ؛

ملوان به رنگِ نارنجی حساس است ! (عکس)

شاگردانِ مازیار زارع امروز در خانه نتوانستند از سدِ حریفِ خود بگذرند و صدرِ جدول را از دست دادند .

در یکی از حساس‌ترین دویل‌های هفته ی نهم لیگ یک فوتبال ایران ، امروز ملوان در خانه میزبان مس کرمان بود که شاگرد مازیار زارع در این بازی خانگی به دنبال حفظ صدرنشینی بودند اما ابتدا گل اول را مسی‌ها توسط مهرداد آوخ به ثمر رساندند و در ادامه گل تساوی برای ملوان توسط حمید کاظمی زده شد تا دو تیم ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران با تقسیم امتیازات به کار خود پایان دهند .

هر چند این نتیجه باعث حفظ روند شکست‌ناپذیری شاگردان زارع در این فصل لیگ یک شد اما پیروزی قشقایی در بازی همزمان باعث آن شد تا به دلیل تفاضل گل کم تر با ۱۹ امتیاز ملوان صدرنشینی را از دست بدهد و شاگردان مهدی رجب‌زاده بر صدر جدول لیگ یک تکیه زنند .

جالب آن‌که در جام حذفی نیز دیگر نماینده ی استان کرمان یعنی مس شهربابک مقابل ملوان در مرحله ی یک سی و دوم رقابت‌ها قرار گرفته بود که مسی‌ها موفق به شگفتی‌سازی شدند و ملوان را از گردونه ی رقابت‌ها کنار زدند تا در فاصله ی دو هفته ، دو تیم مس کرمان و مس شهربابک ، صدر جدول لیگ یک و حضور جام حذفی را از ملوانی‌ها گرفته باشند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ملوان به رنگِ نارنجی حساس است ! (عکس)”

  • اهمال کاری در جام حذفی ، و مزید بر آن پاس بسیار بچگانه ی آقای رستمی به مهاجم مس کرمان سنگ بنایی شد که از جام حذفی و صدر جدول جدا شویم ، ضمن تقدیر از بازی تک ضرب تیم ملوان که گاها” اتفاق می افتاد باید عرض کنم ما بسیار دارای استرس و عدم تعادل و تمرکز در خط دفاعی هستیم این را به خوبی در بازی مس کرمان دیدم در درگیری های تک به تک در نوددرصد مغلوب شدیم . بازی شتابزده انجام می دهیم . و دروازبان گاها” حرکات و اشتباهات وحشتناکی مرتکب می شود . با دیدن مجدد بازی به این حقیقت پی خواهیم برد . جناب زارع در مواقع فشار و استرس فقط کنار زمین قدم می زند و گویی هیچ طرح و برنامه یی ندارد و قادر به خارج کردن تیم از این فشار مضاعف نیست . تیم تنها زمانی که گل دریافت می کند به بازی هجومی روی می آورد . بازیکنان گاهی موقعیت خوبی برای ایجاد خطر دارند اما ترجیح می دهند خود را به زمین بیاندازند تا خطا بگیرند و این اصلاً به شخصیت فوتبال ملوان لطمه وارد می کند . در خاتمه باید بگویم همه ی تیم ها ما را خوب آنالیز می کنید اما ما گویی فرصت این کار را نداریم و یا آنالیز کردن بلد نیستم و مجموعاً این نکات می گوید ما از نظر روحی چنان وضع مناسبی نداریم ، بهتر است این مشکلات با ترمیم و تقویت روانی تیم صورت پذیرد .

ارسال دیدگاه