رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
  • کد خبر : ۲۴۰۱۸
  • مشاهده :  116 بازدید
  • چاپ خبر : حفظِ صدرنشینی در تقابلِ قهرمان ها

حفظِ صدرنشینی در تقابلِ قهرمان ها

تقابلِ دو تیمِ ریشه دارِ فوتبالِ ایران با نتیجه ی تساوی به پایان رسید .

ملوان در حالی پای به هفته ی دوازدهم رقابت های لیگ آزادگان گذاشت که با با ۲۳ امتیاز از یازده بازی صدرنشین لیگ یک بود و همچنین تنها تیم بدون شکست در دیدارهای این فصل محسوب می‌شد و برای حفظ این رکورد مقابل سایپا وارد زمین می‌شد .

از طرفی شاگردان امید روانخواه که دومین حضور خود روی نیمکت سایپا را تجربه می‌کرد ، تنها دو برد از یازده بازی کسب کرده بودند و برای بهبود شرایط خود در جدول و صعود به رتبه های بالاتر تلاش می‌کردند .

دیدار صدرنشین لیگ یک با سایپا از ساعت ۱۴ امروز آغاز شد و در حالی که شاگردان مازیار زارع سرمربی خود را به دلیل ابتلا به کرونا روی نیمکت نداشتند ، نیمه ی اول را با تساوی بدون گل به پایان رساندند .

در شرایطی که به نظر می‌رسید بازی در نیمه ی دوم برنده داشته باشد اما باز هم تلاش های دو تیم برای گلزنی بی ثمر بود و تقابل دو تیم با همان نتیجه ی نیمه اول به پایان رسید .

با این تساوی ملوان ۲۴ امتیازی شد و صدرنشین باقی ماند اما سایپا با ۱۲ امتیاز همچنان سایه ی سقوط را روی سر خود احساس می‌کند .

ملوان و سایپا از تیم‌های ریشه دار فوتبال ایران هستند . سایپا در ۲۰ دوره ی لیگ برتر حضور داشت و ملوان هم به عنوان قهرمان دو دوره جام حذفی پای به این بازی گذاشت .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه