رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
  • کد خبر : ۲۴۰۹۵
  • مشاهده :  81 بازدید
  • چاپ خبر : آغازِ پیروزی‌های شهرداری با پایان رافت

آغازِ پیروزی‌های شهرداری با پایان رافت

بعد از ۸ بازی ناکامی در کسبِ نتیجه ، سرانجام امروز آبی‌پوشان شهرداریِ آستارا موفق به کسبِ پیروزیِ خانگی مقابلِ حریفِ شیرازی خود شدند .

در یکی از مسابقات هفته ی چهاردهم لیگ یک ، دو تیم بحران‌زده ی شهرداری آستارا و قشقایی شیراز به مصاف هم رفتند و با توجه به روند ناکامی در هفته‌های گذشته ، نیازمند ۳ امتیاز مسابقه ی امروز برای خروج از بحران بودند ؛ آستارایی‌ها برای حضور در میانه‌های جدول و قشقایی برای بازگشت به کورس مدعیان امروز مقابل هم صف‌آرایی کردند .

نیمه ی نخست بازی جذاب و پُرگل دنبال شد ؛ نیاز دو تیم به کسب پیروزی سبب شد تا شاگردان پایان رافت و مهدی رجب‌زاده که هر ۲ در دوران بازی خود در پست مهاجم بازی می‌کردند ، فوتبال تهاجمی را از خود به جای بگذارند . گل اول بازی به سود شهرداری آستارا توسط فرشید پاداش در دقیقه ی ۱۹ به ثمر رسید . ستاره ی آستارایی ۳ دقیقه بعد ، درخشش خود را تکمیل کرد و دومین گل خود و تیمش را رقم زد .

در دقیقه ی ۲۴ ، سیدمحمد عابدی در قامت گلزن برای قشقایی موفق به باز کردن دروازه ی شهرداری آستارا شد تا شاگردان رجب‌زاده به کسب امتیاز از مسابقه ی بیرون از خانه ی امروز امیدوار شوند ؛ بعد از ثبت این ۳ گل ، دیگر توپی از خط دروازه‌ها در نیمه ی نخست نگذشت تا بازی با برتری شهرداری آستارا در نیمه ی اول خاتمه یابد .

در نیمه ی دوم شاگردان مهدی رجب‌زاده یکپارچه برای جبران نتیجه ی شکست حمله می‌کردند اما به خوبی مدافعان شهرداری آستارا مانع از به ثمر رسیدن گل تساوی شدند و در مقابل ضدحملاتی را شاگردان رافت روی دروازه ی قشقایی داشتند تا بتوانند پیروزی خود را تثبیت کنند ؛ اما در مجموع ماحصل تلاش دو تیم در نیمه ی دوم گلی در پی نداشت تا بازی با همان برتری ۲-۱ نیمه ی نخست به نفع شهرداری آستارا خاتمه یابد .

با این پیروزی خانگی ، شهرداری آستارا بعد از ۸ هفته ناکامی توانست رنگ پیروزی به خود ببیند و با ۱۷ امتیاز به رتبه ی یازدهم جدول صعود کرد ؛ در مقابل قشقایی شیراز برای پنجمین بازی پیاپی نتوانست به ۳ امتیاز برسد تا با ۲۰ امتیاز به موقعیت هشتم جدول سقوط کند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه