رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
  • کد خبر : ۲۴۶۵۰
  • مشاهده :  148 بازدید
  • چاپ خبر : رافت : آقای مازیار زارع ! تو کجا قایقران کجا ؟

رافت : آقای مازیار زارع ! تو کجا قایقران کجا ؟

سرمربیِ شهرداریِ آستارا از رفتارِ کادرِ ملوان و تماشاگرانِ این تیم بسیار ناراحت است و از نیازِ ملوانی‌ها به فرهنگ‌سازی می‌گوید .

پایان رافت ، سرمربی شهرداری آستارا پس از شکست مقابل ملوان در حالی که بسیار از اتفاقات پیش آمده عصبی بود در کنفرانس خبری شرکت کرد . بخشی از حرف‌های او قابلیت نگارش ندارد و مشروح صحبت‌های او را می‌خوانید :

او در مورد این مسابقه گفت : این بازی خیلی برای ملوان مهم بود ؛ بردند ، مبارک بازیکنان باشد نه باشگاه ملوان ! بازیکنان فوق العاده بودند و جنگیدند . من به باشگاه ملوان نمی‌توانم تبریک بگویم . من خودم بازیکن ملوان بودم و در این تیم زحمت کشیدم . من سال ۷۲ آمدم در همین انزلی و سرمربی من آقای بهمن صالح‌نیا بود ؛ تیم مقابل فوتبال بازی می‌کرد ، تشویق می‌شد و این‌همه فحش نمی‌دادند . چرا باید شهر من را فحش بدهند ؟ من از این ناراحتم وگرنه فوتبال برد و باخت دارد . تماشاگر باید بیاید لذت ببرد و ملوان فرهنگ‌سازی کند .

او در مورد اتفاقات پیش آمده و فحاشی‌ها با دلخوری اضافه کرد : آقای پژمان نوری که الان مدیرعامل شدی ، آقایی که داری هزینه می‌کنی ، آقای مازیار زارع تو می‌گویی من ندیدم ؟ کل ورزشگاه آقای بابک پورغلامی را دیده است . پورغلامی می‌آید برای من مشت نشان می‌دهد و جو درست می‌کند ؟ قبل از گل کل شهر مرا فحش می‌دهند ؛ کی مردم انزلی با آستارایی‌ها مشکل داشتند که الان دومین بارش است ؟

رافت در پایان بیان کرد : این فوتبال چه قدر ارزش دارد ؟ اگر این صحبت‌ها را نکنم به مردم آستارا ظلم کرده‌ام . من که نمرده‌ام . من برای ملوان جان کندم ولی برای افتخار شهرم به آستارا آمده‌ام . برای سربلندی شهرم تلاش کرده‌ام . خدا رحمت کند سیروس قایقران را ولی آقای مازیار زارع خیلی مانده تو بشوی سیروس قایقران ، تو کجا و سیروس قایقران کجا ؟ یک خورده به فرهنگ تان برسید . لیگ برتر می‌روید ، نوش جان‌تان . ورزشگاه ساختید ، بازیکن آوردید و این همه هزینه کرده‌اید ، چرا نیایید لیگ برتر ؟ ولی یک مقدار هم بروید فرهنگ‌تان را درست کنید . بروید از بهمن صالح‌نیا یاد بگیرید ، او بزرگ فوتبال گیلان است ، کِی چنین چیزهایی به شاگردانش یاد داده است ؟

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “رافت : آقای مازیار زارع ! تو کجا قایقران کجا ؟”

  • با درود به پایان رافت مربی خوب هم استانی و بازیکن سال های دور ملوان که سال ها سختی رفت و آمد برای تمرین و یا مسابقه از آستارا را تحمل کرد و چند بار آسیب دید و برای انزلی و ملوان افتخارات زیادی کسب کرد و بارها شادی آفرین شد ، همچنین با سلام و تشکر از زحمات کادرفنی و بازیکنان خوب و زحکمتکش ملوان . شایسته است که یک بار برای همیشه عهد کنیم و به فرزندان مان بیاموزیم که بخصوص برای کسانی که برای انزلی و ملوان چه در کسوت مدیر یا بازیکن و یا مربی زحمت کشیدند و افتخار آفرنی کردند ، توهین نکنیم و از ایشان تقدیر کنیم تا همه برای خدمت به انزلی و مردمش دلگرم شده و انگیزه داشته باشند .

ارسال دیدگاه