رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
  • کد خبر : ۲۴۶۵۴
  • مشاهده :  163 بازدید
  • چاپ خبر : زارع : در شخصیتم نیست جوابِ رافت را بدهم

زارع : در شخصیتم نیست جوابِ رافت را بدهم

مازیار زارع پس از بازی با شهرداریِ آستارا در واکنش به اظهاراتِ پایان رافت گفت که شخصیتش اجازه نمی‌‌دهد پاسخِ چنین افرادی را بدهد .

ملوان بندرانزلی روز گذشته موفق شد در اولین بازی خود با حضور هوادارانش با نتیجه ی ۲-۰ شهرداری آستارا شکست دهد . مازیار زارع سرمربی ملوان پس از این پیروزی در نشست خبری حاضر شد و گفت : به تمام هواداران ملوان در سرتاسر این کره خاکی تبریک می‌گویم ؛ قبل از همه چیز وظیفه ی خودم می‌دانم یک تشکر ویژه از مسوولان باشگاه و در راس آن ها از آقای میثم شاهین به خاطر حضور تماشاچی ها داشته باشم . ایشان واقعاً در کنار آقا پژمان و مهندس پوررشید زحمت کشیدند اما واقعا میثم نقش به سزایی در حضور تماشاچی ها داشت .

او افزود : خدا را شکر می‌کنم در اولین حضور آن ها بعد از ۲-۳ سال ما یک پیروزی خوب و بازی زیبا به خصوص در نیمه ی دوم همراه بود . امیدوارم که از این پیروزی لذت برده باشند ؛ بدون شک مستحق برد بودیم . در طول ۹۰ دقیقه یک موقعیت به تیم آستارا دادیم که آن هم روی اشتباه فردی ما بود ‌و به ضدحمله تبدیل شد که رضا خیلی خوب کار کرد . به هیچ وجه حتی یک موقعیت نصفه و نیمه هم در اختیار حریف قرار ندادیم . موقعیت های خوبی داشتیم و می‌توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما در نهایت با دو گل بازی به پایان رسید . به هواداران ملوان تبریک می‌گویم . هوادارانی که به استادیوم آمده بودند سنگ تمام گذاشتند و فوتبال بازی کردن در این جو و این استادیوم با حضور این تماشاچی های پُرشور لذت بخش بود . امیدوارم مردم هم لذتش را برده باشند .

سرمربی ملوان در واکنش به اظهارات پایان رافت گفت : من صحبت خاصی ندارم ؛ در شخصیتم نمی‌بینم که جواب کسی را بدهم و در شان من نیست که خدایی نکرده به بزرگ تر از خودم بی احترامی کنم . من اصلاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد ، فقط رفتم آرام کنم که به من توهین هم کردند . اصلاً مشکلی نیست ؛ من بازی را در زمین بردم و از بردم لذت می‌برم و کیف می‌کنم . مردم و هواداران هم کیف می‌کنند . به مسایل‌ کوچک و ریز دقت نمی‌کنم .

زارع در پاسخ به خبرنگاری که گفت پایان رافت به شما و همه ی تیم و مردم انزلی توهین کرد ، عنوان داشت : حرف خاصی ندارم . من حرفم را در زمین زدم و می‌زنم . بچه ها هم در زمین صحبت کردند . من هم می‌توانم بنشینم صحبت و بی احترامی کنم اما در شخصیت من و خانواده ی من نیست که جواب چنین آدم هایی را بدهم .

او در‌ پایان در واکنش به این که سرمربی حریف معتقد بود اعضای تیم ملوان می‌توانستند جلوی فحاشی هواداران را بگیرند ، گفت : دو گل زدیم ؛ لذتش را بردیم .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “زارع : در شخصیتم نیست جوابِ رافت را بدهم”

  • عصبانیت آقای رافت (هم استانی شریف مان) قابل درک است ، ایشان سال ها برای موفقیت ملوان زحمات زیادی کشیدند . شایسته است مدیریت محترم و مترقی باشگاه ملوان موزه یی جهت شناساندن مدیران مربیان و بازیکنان بزرگ ملوان به نسل جدید راه اندازی نماید و برای آموزش تقدیر و حق شناسی به فرزندان این خطه از همه ی کسانی که طی نیم قرن حیات ملوان برای اعتلای نام ملوان و انزلی به انحای مختلف زحمت کشیدند و فداکاری کردند ، شادی آور بودند و افتخارات کسب نمودند، اعم از هم شهری و هم استانی و یا هموطن تمهیداتی بیاندیشد و بعضی کدورت ها و دلخوری های بی مورد و مشکل ساز را از فرهنگ و قاموس ملوان بزداید .

  • هرگز فراموش نخواهم کرد در یک روز ابری و بارانی خود را از تهران به انزلی رساندم که بازی ملوان را با پرسپولیس ببینم . رشادت های خط حمله ی ملوان ستودنی بود یک آقایی با قامت رشید یک بار تیر دروازه ی “لنگ” را لرزاند و بسیار دفاع آنان را آزرد او بسیار فداکاری نمود برای ملوان و در آخر هم گل پیروزی بخش ملوان را در حالی که لباس و سروصورتش از شدت بارانی و لغزندگی زمین پر از گل و لای و خیس شده بود ، به ثمر رساند . او غیر از این نیز برای ملوان بسیار زحمت کشید که جوانان امروز شاید بیاد نداشته باشند . این شخصیت کسی نیست جز ” پایان رافت ” روا نیست به کسانی که برای ملوان زحمت کشیده اند بی احترامی کنیم که این ایمان دارم از هواداران راستین ملوان بر نمی آید . هوادار حقیقی ملوان باید به پاس زحمات ” پایان رافت ” از وی تقدیر می کردند . و این به عهده ی مدیریت محترم ملوان بود که برای این مهم برنامه ریزی می کرد .

ارسال دیدگاه