رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴
  • کد خبر : ۲۵۱۰۷
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : کولاکِ ۱۰ دقیقه‌یی برای بقای آستارا

کولاکِ ۱۰ دقیقه‌یی برای بقای آستارا

شاگردانِ رافت با گلزنیِ پاداش و زبرجد موفق شدند برابر استقلالِ خوزستان جشن پیروزی بگیرند .

یکی از دیدارهای هفته ی سی‌ام لیگ یک فوتبال ایران امشب از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه وحدت آستارا میان تیم شهرداری آستارا و استقلال خوزستان برگزار شد ؛ نبرد دو تیمی که شانس صعود به لیگ برتر را ندارند و برای تثبیت موقعیت خود در میانه‌های جدول تلاش می‌کنند .

آبی‌های اهوازی در سومین حضور سیروس پورموسوی به عنوان مدیرفنی ، به دنبال کسب ۳ امتیاز بیرون از خانه برای تثبیت موقعیت‌شان در نیمه ی بالای جدول بودند و در مقابل تلاش آستارایی‌ها ، رسیدن به ۳ امتیاز خانگی با هدف آسودگی خیال از بقا در لیگ یک و فاصله گرفتن از جمع تیم‌های فانوس به دست بود .

نیمه ی اول نبرد شاگردان رافت و پورموسوی علی‌رغم خلق چند موقعیت گلزنی برنده نداشت تا نیمه ی دوم با حساسیت و هیجان بیشتری پیگیری شود ؛ بازیکنان شهرداری آستارا که به سه امتیاز مسابقه ی امروز نیاز مبرمی داشتند ، در نیمه ی دوم نمایش تهاجمی‌تری را از خود نشان دادند .

سرانجام حملات شهرداری آستارا به گل ختم شد و فرشید پاداش مهاجم فرصت‌طلب این تیم در دقیقه ی ۸۳ توانست قفل دروازه ی استقلال خوزستان را بازکند ؛ در ادامه ی بازی ، حملات شاگردان رافت ادامه پیدا کرد و در اوقات تلف شده ، خشایار زبرجد موفق شد گل دوم را به سود تیمش به ثمر برساند تا شاگردان پایان رافت به پیروزی ارزشمندی در خانه دست پیداکنند .

آستارایی‌ها با این ۳ امتیاز مهم در خانه توانستند ۳۹ امتیازی شوند و در جایگاه نهم جدول جای گرفتند تا خیال شاگردان رافت از بقا در لیگ یک آسوده شود ؛ در مقابل استقلال خوزستان برای دومین بازی متوالی شکست خورد تا آن‌ها رتبه ی هفتم جدول را از دست بدهند و با ۳۹ امتیاز در جایگاه هشتم جای بگیرند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه