رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
  • کد خبر : ۲۵۱۰۹
  • مشاهده :  119 بازدید
  • چاپ خبر : توقفِ غیرمنتظره ی ملوان در قزوین

توقفِ غیرمنتظره ی ملوان در قزوین

تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی در دیداری خارج از خانه مقابلِ شمس آذر قزوین متوقف شد .

ملوان بندرانزلی که با ۶۱ امتیاز تا پیش از هفته ی سی‌ام لیگ یک ، صدر جدول رقابت‌ها را در اختیار داشت ، امشب در قزوین به مصاف تیم شمس آذر رفت ؛ ملوانی‌ها به دنبال برداشتن گامی بلند به سوی لیگ برتر بودند و در مقابل تلاش شاگردان سعید دقیقی در تیم شمس آذر ، بهبود وضعیت‌شان در میانه‌های جدول رده‌بندی بود .

در نیمه ی اول مطابق انتظار توپ و میدان در اختیار ملوانی‌ها بود اما خط دفاعی شمس آذر نمایش بی‌نقصی را از خود به اجرا گذاشت تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند .

شاگردان مازیار زارع در نیمه ی دوم هم به حملات خود ادامه دادند که درخشش رسول حسینی سنگربان شمس آذر و روز خوب خط دفاعی این تیم قزوینی مانع از به گل رسیدن ملوانی‌ها شد ؛ اخراج میثم شاه‌مکوندزاده هافبک باتجربه ی شمس آذر در اواسط نیمه ی دوم کار را برای شاگردان دقیقی دشوارتر کرد اما آن‌ها با ۱۰ بازیکن و یک یار کم تر نسبت به حریف خود توانستند در مقابل حملات ملوان به ایستادگی‌شان ادامه بدهند تا به یک امتیاز ارزشمند خانگی دست پیداکنند .

با توجه به پیروزی مس کرمان در بازی همزمان ، ملوان بندرانزلی مجدداً صدر جدول را از دست داد و با ۶۲ امتیاز به دلیل تفاضل گل کم تر نسبت به مس ، در جایگاه دوم قرار گرفت ؛ شمس آذر قزوین هم با ۳۸ امتیاز یک پله در جدول سقوط کرد و در رتبه ی یازدهم ایستاد .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه