رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
  • کد خبر : ۲۵۱۲۴
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : شاهینِ بندرِعامری به لیگِ یک صعودکرد

شاهینِ بندرِعامری به لیگِ یک صعودکرد

هافبکِ اسبقِ استقلال موفق شد تیمش را به لیگِ یک برساند .

مهدی کریمیان در اولین تجربه ی جدی سرمربی گری خود موفق شد تیم شهید بندرعامری را به لیگ یک بیاورد و پرونده ی این گروه از رقابت‌ها را به سود خود خاتمه دهد .

بندرعامری که فصل گذشته نیز تا آستانه ی حضور در پلی آف لیگ یک پیش رفته بود ، در ادامه با توجه به اتفاقاتی که رقم خورد این شانس را از دست داد تا در نهایت دو تیم ویستاتوربین و شهرداری ماهشهر برگزارکننده ی پلی آف باشند و شاگردان میلاد بلادی و ویستاتوربین مهمان لیگ آزادگان شدند .

در این فصل اما بندرعامری با هدایت مهدی کریمیان چالش دوباره‌یی را استارت زد و در نهایت نیز موفق شد با عبور از سد رقبای خود ، طعم حضور در لیگ یک را بچشد .

در فاصله ی سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها و در چارچوب هفته ی بیست و سوم لیگ دسته دوم از گروه دوم ، تیم فوتبال شاهین بندرعامری میزبان شهیدقندی یزد بود . شاهین‌های سفیدپوش پیش از این دیدار با کسب ۴۵ امتیاز و با فاصله ی هشت امتیازی نسبت به تیم رده دومی ون پارس نقش جهان اصفهان در رده ی اول جدول گروه خود حضورداشت . شاگردان مهدی کریمیان در هفته ی بیست و سوم برابر دیگر تیم مدعی و باسابقه ی فوتبال ایران یعنی شهیدقندی یزد با یک نمایش تهاجمی و موفق در نهایت به برتری چهار – یک دست یافتند و با توجه به فاصله ی امتیازی خود ، موفق شدند خیلی زودتر از پایان فصل ، جواز صعود را به دست بیاورند .

سه هفته پیش از پایان لیگ دسته دوم شاهین بندرعامری جواز صعود به لیگ یک را کسب کرد تا خود را اکنون مهیای چالش بزرگ تر حضور در لیگ آزادگان با هدایت مهدی کریمیان کند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه