رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲
  • کد خبر : ۲۵۱۶۸
  • مشاهده :  145 بازدید
  • چاپ خبر : عجیب‌ترین نتیجه در انزلی

عجیب‌ترین نتیجه در انزلی

شاگردانِ مازیارِ زارع به شکلِ غیرمنتظره‌یی مقابلِ استقلالِ ملاثانی شکست خوردند .

ورزش سه – بازی‌های هفته ی سی و یکم لیگ یک ایران از ساعت ۱۹ امروز با انجام مسابقات همزمان پیگیری شد که در یکی از آن ها ، تیم ملوان انزلی در ورزشگاه زنده‌یاد سیروس قایقران به مصاف استقلال ملاثانی ، یکی از گزینه‌های سقوط به لیگ دو رفت .

استقلال ملاثانی در دقیقه ی ۴۳ روی پاس تماشایی جباری از ضربه ی ایستگاهی میانه ی زمین به پشت مدافعان ملوان انزلی و ضربه ی قیچی برگردان مصطفی کیانی موفق شد به گل اول بازی دست پیدا کند و به برتری یک بر صفر در نیمه ی اول برسد .

محمدصادق بارانی که دو هفته قبل در ورزشگاه انزلی یک گل به ثمر رسانده بود ، در دقیقه ی ۵۷ بازی امروز هم از روی ضربه ی ایستگاهی دروازه ی استقلال ملاثانی را با شوت محکم باز کرد و نتیجه را به تساوی کشید .

در شرایطی که ملوان انزلی برای زدن گل دوم تلاش می‌کرد و از حمایت پرشور تماشاگران‌اش بهره می‌برد ، سجاد تمیمی در پشت محوطه ی جریمه ی ملوانان صاحب توپ شد و با شلیک پای چپ استثنایی گل دوم استقلال ملاثانی را زد تا تیمش را در آستانه ی برتری قرار بدهد .

تلاش شاگردان مازیار زارع در لحظات پایانی برای زدن گل مساوی بی‌نتیجه بود تا ملوان انزلی در کمال شگفتی این مسابقه ی خانگی را با نتیجه ی ۲ بر یک به استقلال ملاثانی واگذارکند .

ملوان انزلی با این باخت ۶۲ امتیازی و پشت سر مس کرمان ۶۵ امتیازی ، در رتبه ی دوم جدول لیگ یک ماند و استقلال ملاثانی هم با ۳۹ امتیاز به رده ی یازدهم صعودکرد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “عجیب‌ترین نتیجه در انزلی”

  • هر تیمی میاد انزلی دیگه یاد گرفتن با شلوغ بازی و اتلاف وقت کاملاً نخ نما شده ، بازی رو از روند عادی بندازه و رو اعصاب تماشاگر بره تا بتونه به این گونه امتیاز بگیره ، چون تو بازی که نمی تونه و ما این راه رو جلوی اونا گذاشتیم و هیچ داور و یا ناظری هم هیچ گزارشی از این نوع ضدفوتبال تهیه نمی کنه . و ما هم دست رو دست گذاشتیم و تماشا می کنیم . من می خوام بپرسم این گونه تیم ها آیا در مقابل مس کرمان یا آرمان گهر هم با چنین وضعی حاضر می شوند . یا این حیله گری را فقط مقابل ملوان انجام می دهند . آیا سرپرستان و مدیران ملوان هیچ اقدامی نمی کنند و تماشاگر پر شور ملوان را به این گونه سرکوب می کنند . جلوی این شلوغ بازی ها و جر زنی ها رو چه کسی باید بگیره . از این گونه تیم ها زیادن که این بازی ها رو در آوردند . آیا مدیران ملوان نمی توانند این ها رو گزارش تهیه کنند و به فدراسیون ارایه کنند ؟

ارسال دیدگاه