رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۰
  • کد خبر : ۲۵۱۸۳
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : چوکا خیلی زود به لیگِ یک بازگشت

چوکا خیلی زود به لیگِ یک بازگشت

تیمِ فوتبالِ چوکای تالش چند ماه پس از سقوط به لیگِ یک بارِ دیگر به این رقابت‌ها بازگشت .

تیم فوتبال چوکای تالش موفق شد در هفته ی بیست و پنجم و ماقبل پایانی رقابت‌های گروه نخست لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور با نتیجه ی سه بر یک با گل‌های نیما دلاوری و حسین رسولی تیم مناطق نفت خیز جنوب را شکست دهد .

چوکای تالش با برد امروز ۵۳ امتیازی شد و در فاصله ی یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته دوم با توجه به اختلاف ۴ امتیازی با شهرداری بندرعباس تیم دوم جدول گروه اول پس از یک فصل دوری از رقابت‌های لیگ یک بار دیگر به این رقابت‌ها بازگشت .

سبزپوشان تالشی دو فصل پیش با هدایت فرشاد پیوس بازیکن سابق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس موفق به صعود از رقابت‌های لیگ دو به لیگ یک شدند ولی در فصلی که با تغییرات مدیریتی همراه شد ، ابتدا شکوری هدایت این تیم را برعهده داشت و سپس به‌ترتیب علی لطیفی ، مهدی پاشازاده و درنهایت فرشاد پیوس هدایت این تیم را برعهده داشتند که با شکست در هفته ی ماقبل پایانی مقابل قشقایی شیراز بار دیگر سبزپوشان تالشی به لیگ یک سقوط کردند .

دو فصل پیش چوکای تالش پس از نزدیک به دو دهه به لیگ یک بازگشت و حالا آن ها پس از سقوط ، خیلی دوری دوباره را تحمل نکردند و پس از یک سال به لیگ یک بازگشتند ؛ حضوری که با توجه به تجربیات سال گذشته ی آن ها احتمالاً با عملکرد بهتری هم همراه خواهدشد .
هدایت چوکا در ابتدای این فصل برعهده ی نظرمحمدی بود ولی اعتراض این مربی به مشکلات مالی سبب شد تا این مربی کنار گذاشته شود و با حسن اشجاری وارد نیم فصل دوم شود ؛ مربی ابتدای فصل سپیدرود که به‌خوبی توانست روند رو به رشد چوکایی‌ها در مسیر صعود را حفظ کند .
در گروه دوم این مسابقات نیز حضور شاهین بندرعامری به لیگ یک قطعی شده و حالا رقابت فشرده‌یی ‌میان چهار تیم برای برگزاری بازی پلی‌آف و مشخص شدن سومین سهمیه ی صعود وجوددارد .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه