رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴
  • کد خبر : ۲۵۲۱۵
  • مشاهده :  117 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار اشک ریخت و صعود را جشن گرفت (عکس)

مازیار اشک ریخت و صعود را جشن گرفت (عکس)

مازیار زارع در شبِ صعود از شبِ تلخی یادکرد که ملوان به لیگِ یک سقوط کرد .

در این سال ها نادر دست نشان ، فرهاد پورغلامی ، محمد احمدزاده و … مربیانی بودند که هدایت ملوان را برای صعود به لیگ برتر در دست گرفتند اما در نهایت این مازیار زارع – جوان ترین شان – بود که توانست «قوی سپید» را به لیگ برتر برساند .

مازیار ۳۷ ساله در اولین تجربه ی سرمربی گری خود موفق شد صعود ملوان را دو هفته مانده به پایان لیگ آزادگان قطعی کند که این دستاورد قابل توجهی برای تیم ملوان محسوب می‌شود .

زارع شب گذشته پس از این که از نتیجه ی بازی آرمان‌گهر و سایپا اطلاع یافت و دقایقی بعد داور در سوتش دمید ، احساساتی شد و پس از این که اشک را از گونه‌های خود پاک کرد ، به سمت هواداران ملوان رفت و گفت که او و این طرفداران خوشبخت‌ترین آدم های روی زمین هستند و حالا دیگر هیچ آرزویی ندارند .

کاپیتان سال های نه چندان دور ملوان در گفت و گو با خبرنگاران هم به شب تلخ لیگ پانزدهم اشاره کرد که ملوان در مشهد با نتیجه ی ۲-۰ مقابل سیاه جامگان شکست خورد که گل دقیقه ی ۸۹ حمیدرضا علی عسگری باعث شد تا ملوان به خاطر یک تفاضل کم تر نسبت به سیاه جامگان به لیگ یک سقوط کند ؛ حالا چه بازگشتی رویایی‌تر از صعود با هافبک آن روزهای تیم ؟

 

عکس از : پویا قربانی

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه