رفتن به بالا
  • جمعه - 17 دی 1395 - 19:44
  • کد خبر : ۶۳۷۳
  • مشاهده :  302 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان ۱ – آلومینیوم اراک ۰ ؛ پیروزی های خانگی ملوان ادامه دارد

ملوان ۱ – آلومینیوم اراک ۰ ؛ پیروزی های خانگی ملوان ادامه دارد

مسابقات لیگ آزادگان در اولین دیدار از دور برگشت دنبال شد و شاید واضح ترین نکته ، نمایش محتاطانه ی تیم ها پس از تعطیلات چند هفته یی بود .

تیم ملوان بندرانزلی در این هفته در شرایطی موفق به پیروزی شد که سپیدرود در خارج از خانه مغلوب میزبان خود بادران شد . این پیروزی ارزشمند در خانه باعث شد تا شاگردان محمد مایلی کهن فاصله ی خود با صدر جدول را به یک امتیاز کاهش دهند . یکی از مشخصه های اصلی تیم ملوان در این فصل از مسابقات لیگ آزادگان پیروزی در خانه بوده است که در این دیدار نیز ادامه یافت . در سوی دیگر آلومینیوم اراک قرار داشت که اگرچه تلاش زیادی برای رسیدن به گل داشت ، اما در نهایت با بدشانسی و البته عملکرد خوب خط دفاعی ملوان از رسیدن به گل بازماند تا با شکست استان گیلان را ترک کند .

"ورزش سه"

شاگردان محمد مایلی کهن در این دیدار که هر دو تیم چندین بار تا آستانه ی باز کردن دروازه ی یکدیگر رفتند ، توانستند با یک گل تیم آلومینیوم اراک را شکست دهند . حسین قنبری در دقیقه ی ۶۰ تک گل ملوانان را به ثمر رساند . این سه امتیاز برای ملوان از این جهت خیلی با ارزش بود که سپیدرود دیگر تیم گیلانی که در صدر جدول قرار دارد ، مقابل بادران تهران متوقف شد .

با این نتیجه ملوان ۳۳ امتیازی شد و به یک امتیازی سپیدرود ۳۴ امتیازی رسید . همچنین آلومینیوم اراک هم با ۲۳ امتیاز در رده ی یازدهم قرار گرفت .

"ایسنا"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه