رفتن به بالا
  • جمعه - 17 اردیبهشت 1395 - 09:06
  • کد خبر : ۸۹۸
  • مشاهده :  704 بازدید
  • چاپ خبر : پورغلامی : ما انزلی‌چی‌ها پشت دوست‌مان را خالی نمی‌کنیم
در مکتب ملوان صداقت حرف اول را می‌زند

پورغلامی : ما انزلی‌چی‌ها پشت دوست‌مان را خالی نمی‌کنیم

سرمربی مستعفی تیم فوتبال سایپا گفت : ما انزلی‌چی‌ها هرگز پشت دوست‌مان را خالی نمی‌کنیم و در مکتب ملوان صداقت حرف اول را می‌زند .

فرهاد پورغلامی در خصوص انتخاب او به عنوان سرمربی جدید سایپا اظهار داشت : با توجه به اتفاقاتی که روز گذشته (سه شنبه) افتاد من تصمیم گرفتم که سمت سرمربی گری سایپا را نپذیرم . اتفاقات روز گذشته (سه شنبه) می‌توانست به شکل محترمانه‌تری رقم بخورد .

 

وی با اشاره به راه ندادن جلالی به باشگاه یادآور شد : این اتفاق زشت نباید رخ می‌داد اما متاسفانه روز گذشته (سه شنبه) شاهد اتفاقات اینچنینی بودیم . مطمئناً اگر جای من جلالی هم بود این تصمیم را می‌گرفت و سرمربی گری را نمی‌پذیرفت .

 

سرمربی مستعفی سایپا ، خاطرنشان کرد : من از مکتب ملوان هستم و در این مکتب یاد گرفته‌ام که صداقت داشته باشم . ما انزلی‌چی‌ها هیچ گاه پشت دوست مان را خالی نمی‌کنیم . اولین چیزی که برای من مهم است ، صداقت است که همواره تلاش می‌کنم به آن متعهد باشم .

 

پورغلامی تاکید کرد : به خاطر همین اتفاقات صبح امروز (چهارشنبه) به باشگاه رفتم و حکم سرمربی گری سایپا را نپذیرفتم . استعفای کتبی خود را هم به مسوولان باشگاه دادم ، چرا که نمی‌توانستم با این وضعیت به کار خود ادامه دهم . برای سایپا در دو بازی آخر آرزوی موفقیت می کنم .

  • بازنشر از : خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه