رفتن به بالا

درباره ی ما

پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” یک پایگاه اختصاصی خبرهای فوتبال است که می کوشد تا اخبار مربوط به فوتبال را با اولویت : شهرستان ، استان ، کشور و جهان پیگیری و به اطلاع کاربران گرامی برساند .

بدیهی است تمام تلاش و سعی ما بر آن خواهدبود که به دور از افراط و تفریط در زمینه ی خبررسانی آن سان عمل نماییم تا در چارچوب قوانین رسانه یی حق قانونی هیچ گروه ، دسته و یا شخصی مورد تعرض قرار نگیرد .

به همین سبب “سپید نیوز” مجاز خواهدبود ، نظرات ارسالی توسط کاربران را قبل از انتشار در سایت ، مورد بازنگری قرار داده تا متن منتشره حاوی توهین و هتک حرمت نباشد و حقوق افراد موردِ خطاب در آن رعایت شده باشد .

امیدواریم بتوانیم در راه سختی که در پیش گرفته ایم ، آن گونه عمل کنیم که موجبات رضایت کاربران فراهم آید .

——————–

——————–

 • با ما می توانید با ایمیل info@sepidnews.com در ارتباط باشید .

 

** تایید اعتبار کانال رسمی سایت سپید نیوز :

تایید اعتبار : معتبر است
نام صاحب اثر : فریدون بحرپیما
آدرس پست الترونیک صاحب اثر: bahrpeima.f@gmail.com
نام اثر : telegram.me/sepidnews
زبان واسط : فارسی رده سنی : بزرگسالان
موضوعات:
نوع محتوا : شبکه های اجتماعی –> کانال تلگرام کلید واژه : telegram.me/sepidnews
کد شامد : ۱-۱-۲۶۹۸-۶۱-۴-۱
بارکد شامد :

 

 

 • شناسایی پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” و کانال مربوط در سایت samandehi.ir

11011

ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “درباره ی ما”

 • قلی نیا- سایت شعار سال says:

  مدیریت محترم سایت تحلیلی – خبری
  با سلام
  مدت زمان نسبتا زیادی است که سایت تحلیلی – خبری شعار سال(http://shoaresal.ir ) ،جهت تکمیل اخبار سرویس اختصاصی استان گیلان ، از اخبار و یادداشت های ارزشمند آن پایگاه خبری معظم ، استفاده نموده(با ذکر رفرنس کامل برای تک تک اخبار مورد استفاده) و بدین جهت، مراتب سپاسگزاری کامل و فروتنانه خود را از حضرتعالی و همکاران خدوم سایت ابراز می داریم.
  با توجه به تصمیم شورای سیاست گذاری سایت تحلیلی – خبری شعار سال مبنی بر تقویت همکارهای رسمی با سایر سایت های خبری فعال در استان(ورای گرایش سیاسی) ، پیوند دهی به سایت معظم شما در بخش پیوندهای سرویس اختصاصی استان گیلان(سرویس استان ها، گیلان ، بخش پیوندها) و به آدرس http://shoaresal.ir/fa/links?lp=67 ، صورت پذیرفته است. بر این قاعده چنانچه صلاح بدانید، دستور فرموده تا پیوند سایت تحلیلی – خبری شعار سال، در سایت وزین شما برقرار گردد.
  پیشاپیش از حسن همکاری های بعمل آمده در برقراری پیوند متقابل، کمال تشکر و قدردانی را داشته و آرزوی همکاری های سازنده آتی را داریم .
  با احترام وافر
  دکتر جواد محمدقلی نیا – مدیر داخلی
  ۸۸۴۶۴۱۶۶

 • جناب آقای دکتر محمد قلی نیا
  با احترام و ارادت به استحضار می رساند ؛ پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” تنها یک پایگاه اطلاع رسانی اختصاصی فوتبال است و پیوندهای مربوط در سایت نیز اگر عنایت بفرمایید تنها در این راستا می باشند . امیدوارم عذر ما را در این ارتباط پذیرا باشید .
  موفقیت روز افزون برای شما آرزومندم .

  فریدون بحرپیما – مدیر مسوول پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز”

 • سروش ملت پرست says:

  سلامی چو بوی خوش آشنایی … همشهری عزیز ! جناب آقای فریدون بحرپیما و همکاران محترم … صمیمانه ممنونم از انتشار مقاله یی که همین دیشب درباره ی تیم و دفتر باشگاه ملوان بندرانزلی فرستادم . حق پشت و پناهتان .

ارسال دیدگاه