تیم ملی نوجوانان ایران 1 - جوانان مونشن گلاباخ 3 + عکسنظرسنجی

در ادامه ی بازی های لیگ پانزدهم حمایت هواداران از تیم ملوان را تا چه حد موثر می دانید ؟
نتایج

تیم ملی نوجوانان ایران 1 - جوانان مونشن گلاباخ 3 + عکس

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

 

alt   تیم ملی نوجوانان ایران ، در آخرین دیدار دوستانه اش در زمین شماره ی یک کمپ تیم مونشن گلادباخ ، سه بر یک از تیم جوانان مونشن گلادباخ شکست خورد .

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش "سپید نیوز" ؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، تیم ملی زیر 17 سال ایران با ترکیب مهدی امینی ، سید مجید حسینی ، محمد بازاج ، امیر حسین کریمی ، صادق محرمی ، کمیل حق زاده ، ساسان جعفری ، سعید عزت اللهی ، علی هزامی ، رضا جعفری و امیرمحمد مظلوم به مصاف تیم صدرجدولی مونشن گلاباخ رفت .


در این بازی ملی پوشان در دقایق اولیه بازی تحت تاثیر بازی خوب گلادباخی ها قرار گرفتند و در دقایق 5 و 11 دو گل دریافت کردند . این دو گل در اثر دو اشتباه مدافعان تیم ملی نوجوانان وارد دروازه ی ایران شد .

 

پس از این دو گل نوجوانان بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی نصیب تیم ملی ایران شد . ایران در نیمه ی دوم فوق العاده ظاهر شد و در دقیقه ی 58 بازی روی کار خوب سعید عزت اللهی به یک پنالتی رسید که محمد بازاج آن را در دقیقه ی 58 از دست داد . دروازه بان تیم مونشن گلاباخ در این بازی فوق العاده عمل کرد و اجازه نداد موقعیت های ایران به گل تبدبل شود

.

علی دوستی مهر سرمربی ایران در دقیقه ی 55 بازی علی قلی زاده را به جای علی هزامی به میدان فرستاد ، یوسف سیدی در دقیقه ی 57 به جای رضا جعفری وارد زمین شد و تعویض سوم ایران مصطفی هاشمی بود که در دقیقه ی 65 به جای محمد بازاج به میدان آمد.

 

با انجام این تعویض ها روند بازی عوض شد و بازیکنان تیم ملی نوجوانان موقعیت سازی های بسیاری کردند و امیرمحمد مظلوم ، علی قلی زاده ، یوسف سیدی ، سعید عزت اللهی چند موقعیت تک به تک را از دست دادند

.

مونشن گلادباخی ها که چشم به ضد حملات دوخته بودند در دقیقه ی 80 گل سوم را روی یک ضد حمله و جاماندن دفاع ها به ثمر رساندند . اما ایران که سرپا حمله بود در دقیقه ی 86 توسط علی قلی زاده و در حالی که وی در دقیقه ی 82 از ناحیه ی ساعد مصدوم هم شده بود ، به گل رسید . ایران پس از گل قلی زاده همچنان موقعیت داشت اما دروازه بان تیم مونشن گلاباخ فوق العاده عمل کرد و اجازه نداد دروازه ی مونشن گلادباخ بیش از یک بار باز شود.

 

بازی در وقت نود دقیقه با نتیجه ی سه بر یک به پایان رسید و بر اساس توافق دو تیم ، ضربات پنالتی نواخته شد که ایران همه ی پنالتی هایش را به گل تبدیل کرد و مهدی امینی یک ضربه ی پنالتی را دفع کرد تا ایران 5 بر 4 برنده بازی شود .

 

امیرحسین کریمی ، سید مجید حسینی ، صادق محرمی ، مصطفی هاشمی و سعیدعزت اللهی پنالتی های ایران را به گل تبدبل کردند

.

این بازی حدود 100 ایرانی ساکن نقاط مختلف آلمان تماشاگر داشت و در نهایت بازیکنان تیم ملی را تشویق کردند .

 

* عکس : چیا فوادی

 

 

alt

alt

alt

alt

alt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۴