رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 آبان 1398 - 19:49
  • کد خبر : ۱۷۶۶۲
  • مشاهده :  412 بازدید
  • چاپ خبر : قوی سپید در حال نابودی
ملوان به ته چسبید ؛

قوی سپید در حال نابودی

ملوان بندرانزلی در دیدار خانگی برابر استقلال خوزستان با نتیجه ی دو بر یک شکست خورد تا ضمن تحمل هفتمین شکست فصل در نهمین بازی ، خود را بیش از هر وقت دیگری فرو رفته در باتلاق بحران ببیند .

پس از این شکست محمد احمدزاده ، سرمربی ملوان هم که گویا امیدی به بهبودی شرایط انزلی چی ها نداشت ، از هدایت ملوان استعفا داد و غزل خداحافظی از فوتبال را سرود .

پس از تغییر مالکیت ملوان و بهبود نسبی شرایط این تیم ، انتظار کسب نتایج بهتری می رفت ، اما ملوان همچنان به روند ضعیف خود ادامه داد تا هفته به هفته و روز به روز بیشتر در بحران فرو رفته و امید فوتبال دوستان انزلی چی را ناامید و دل شان را سرد نماید .

ملوان اکنون پس از انجام نه بازی ، هفت باخت و تنها دو تساوی را در کارنامه ثبت کرده ، در کنار رایکا یکی از دو تیم بدون برد تا بدین جاست و با تنها دو امتیاز از نه بازی ، به ته جدول چسبیده است .

افزون بر این ، آن ها با هجده گل خورده ، عنوان بدترین خط دفاعی را تا این مقطع به خود اختصاص داده اند و پس از رایکا و علم و ادب ، سومین تیم ضعیف لیگ از حیث عملکرد هجومی بوده اند .

به هر روی ، شرایط برای این تیم ریشه دار و باسابقه ی فوتبال ایران به هیچ وجه خوب نبوده و با جدا شدن بازیکن های شاخص و غیربومی ، بدتر نیز گردیده ؛ باید دید در هفته های آتی شرایط چه گونه رقم می خورد و آیا قوی سپید انزلی از بحران خارج خواهد شد یا با سرعت بیشتری در مسیر نابودی و اضمحلال قدم خواهد برداشت .

 

"ایلنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه