رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 آبان 1398 - 19:47
  • کد خبر : ۱۷۶۸۷
  • مشاهده :  267 بازدید
  • چاپ خبر : هفتمین شکست متوالی ملوان و چسبیدن به قعر جدول

هفتمین شکست متوالی ملوان و چسبیدن به قعر جدول

تیم فوتبال ملوان در ادامه ی نتایج ضعیفش در لیگ یک ، هفته ی دهم نیز مغلوب تیم بادران شد که این هفتمین شکست متوالی این تیم می‌باشد .

تیم فوتبال ملوان که هفته‌های متمادی است در قعر جدول رقابت های لیگ یک به سر می‌برد ، دهمین دیدارش در این مسابقات را با شکست پشت سر گذاشت تا این هشتمین شکست در ۱۰ هفته و هفتمین شکست متوالی آن ها باشد .

سلسله شکست های ملوان از هفته ی چهارم آغاز شد و تا امروز ادامه دارد . قوی سپید انزلی که اولین شکست فصل را در هفته ی اول مقابل سرخ پوشان متحمل شد ، در هفته‌های دوم و سوم مقابل حریفانش تن به تساوی داد و از هفته ی چهارم تا دهم در همه ی دیدارهایش شکست خورد .

تیمی که سابقه ی قهرمانی در جام حذفی و حضور در جام باشگاه های آسیا را دارد ، به ترتیب از هفته ی چهارم تا دهم مقابل ؛ فجرسپاسی (۴-صفر) ، خوشه طلایی (۲-۳) ، مس کرمان (۳-۱) ، گل ریحان (۱-۰) ، نود ارومیه (۲-۰) ، استقلال خوزستان (۱-۲) و بادران (۱-۰) متحمل شکست شده است تا در پایان هفته ی دهم با ۲ امتیاز به تنهایی در قعر جدول قرار داشته باشد .

ادامه ی این روند می‌تواند از ملوان تیمی سقوط کرده زودهنگام به لیگ دسته دوم بسازد که قطعاً این شرایط در شان باشگاه ملوان و فوتبال ریشه دار انزلی نیست . 

 

"علی خلف - خبرگزاری مهر"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه