رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 آبان 1398 - 21:28
  • کد خبر : ۱۷۷۶۸
  • مشاهده :  345 بازدید
  • چاپ خبر : مشت بر گونه ی دروازه‌بان ؛ گل ۴۰ متری حساب نیه !

مشت بر گونه ی دروازه‌بان ؛ گل ۴۰ متری حساب نیه !

لیگ یک باز هم با حاشیه ی بزرگی همراه بود و این بار در رشت هواداران سپیدرود با حضور در چمن و شکستن درب ورودی حساب دریافت گل از راه دور را با دروازه‌بان خود بی حساب کردند !

سپیدرود که با سقوط خود به دسته اول همچنان در کانون حواشی قرار دارد ، این بار هوادارانش جنجال بزرگی را در دیدار با گل ریحان رقم زدند تا شکست این تیم در بازی خانگی تحت شعاع این حرکت عجیب هوادارانش قرار گیرد .

پنجمین شکست شاگردان علی نظرمحمدی در فصل جدید لیگ آزادگان در شرایطی رقم خورد که در اواسط نیمه ی دوم این دیدار و بعد از گلی که مهدی اسلامی دریافت کرد ، درگیری‌ها به حدی بالا گرفت که ضمن قطع جریان بازی ، پخش شبکه ی باران در گیلان را نیز به سمت تصاویر آرشیوی برد .

از سرخ پوشان به گل ریحان ؛ گل راه دور حساب نیه !

هواداران کم طاقت سپیدرود که به شدت نگران تیم خود هستند ، بعد از شکست دور از انتظار مقابل سرخ پوشان در تهران که با چهار گل همراه شده بود ، به شدت از عملکرد دروازه‌بان باتجربه اما متزلزل خود شاکی بودند . در همان دیدار آن ها با ورود به زمین به عملکرد این دروازه‌بان که با دریافت پیاپی گل‌های ۳۰ و ۴۰ متری روی اعصاب آن ها رفته بود ، اعتراض کرده بودند . اما امروز ماجرا در رشت به شکل دیگری رقم خورد و آن ها که در نیمه ی اول با گل نوید حیدری پیش افتاده بودند ، در آغاز نیمه ی دوم دروازه ی خود را باز هم روی یک شوت از راه دور باز شده دیدند . تنها دو دقیقه بعد از این گل ، یکی از هواداران به شکلی عجیب توانست خود را به داخل چمن و دروازه‌بان نگون بخت سپیدرود برساند و مشتی به نشانه ی اعتراض به دریافت این گل روانه ی صورت او کند !

درِ ورزشگاه سردارجنگل شکسته و تصاویر قطع شد

ماجرا اما دقایقی بعد به شکل عجیب‌تری دنبال شد ؛ ورود نیروی انتظامی برای دستگیری این هوادار با خشم دیگر سکونشینان همراه شد و آن ها با شکستن در ورودی ، قصد حمایت از هواداری که مهدی اسلامی را مضروب کرده بود را داشتند تا حاشیه ی بزرگی شکل گیرد . هواداران خشمگین با برخورد با نیروی انتظامی قصد داشتند مانع از دستگیری هوادار  معترض شوند و در این راه درگیری‌هایی نیز با برخی عوامل اجرایی مسابقه رقم خورد .

ثانیه‌هایی بعد تصاویر شبکه باران که پخش تلویزیونی این بازی را عهده‌دار بود ، قطع شد و تصاویر آرشیوی جایگزین صحنه‌های رقم خورده در استادیوم سردارجنگل شد . اما درگیری در استادیوم بیشتر به شکل لفظی و تلاش نیروی انتظامی برای خروج نزدیک به ۵۰ هوادار حاضر در چمن ادامه داشت و در این راه آن ها توانستند دو نفر را دستگیر کنند و باقی هواداران را به سکوها مشایعت کردند .

اسلامی راهی رختکن و تعویض شد

مهدی اسلامی که پیش از این نیز رو به روی هواداران سپیدرود قرار گرفته بود و آن ها نسبت به عملکردش موضع داشتند ، در شرایطی که در شروع دوباره بازی قصد داشت به سمت رختکن برود با باران فحاشی از سکوها مواجه شد . تلاش کادرفنی در شرایطی که دو تیم با تساوی یک یک به کار ادامه می‌دادند ، برای راضی کردن او به ادامه ی بازی بی نتیجه بود و اسلامی ترجیح داد در چنین شرایطی بازی را ادامه ندهد .

در نهایت نظرمحمدی دستور به تعویض دروازه‌بان تیمش داد و میلاد تولایی را جانشین او کرد .

در شروع دوباره اما بازی کاملاً از دستان سپیدرود خارج شده بود و این گل ریحان بود که در استادیومی خاطره انگیز برای محمد نصرتی بازی را در اختیار گرفت و در یکی از فرصت‌های ایده آل خود توسط سیدمحسن حسینی ، بازیکن گیلانی و سابقه دار در سپیدرود به گل برتری دست یافت تا سکوت مرگباری در سردارجنگل حکمفرما شود . از بخت هواداران سپیدرود مهدی اسلامی هم در دروازه نبود که یقه او را بابت این گل بگیرند .

اکنون بعد از باخت ناباورانه مقابل ملوان در هفته ی گذشته که اولین برد این فصل انزلی‌چی‌ها را در یکی از حساس‌ترین دربی‌های گیلان رقم زد ، سپیدرود به پنجمین شکست خود رسید تا اوضاع برای سرخ‌های رشتی و تیفوسی‌های روی سکو چندان بر وفق مراد نباشد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه