رفتن به بالا
  • شنبه - 16 آذر 1398 - 21:05
  • کد خبر : ۱۷۹۶۷
  • مشاهده :  374 بازدید
  • چاپ خبر : راه موفقیت با مثلث محبوب انزلی

راه موفقیت با مثلث محبوب انزلی

ملوانان این روزها راضی به کم تر از سه امتیاز در بازی های خود نمی شوند . آن ها ۱۲ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن را در بازی های اخیر خود به دست آوردند .

انزلی چی ها حالا می توانند ادعا کنند که به هیچ حریفی باج نمی دهند. تیمی که از ابتدای لیگ روزهای عجیب و پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته بود حالا در هر بازی فقط و فقط به امید برداشتن سه امتیاز بازی پا به میدان می گذارد.

انزلی چی ها که چند بازی ابتدایی را ناموفق پشت سر گذاشته بودند ، پس از حضور تیم جدید و البته معروف و محبوب خود یعنی پژمان نوری ، مازیار زارع و محمد احمدزاده ، ۵، ۶ بازی ابتدایی را با ناکامی به انجام رساندند تا این که وقت گل کردن آن ها فرا رسید . کسب ۱۲ امتیاز از ۱۵ امتیاز اخیر نشان می دهد که مثلث محبوب انزلی چی ها بالاخره توانست راه موفقیت را به تیم و بازیکنان خود ملکه ذهن کند و به همین دلیل حالا در هر بازی به امید رسیدن به امتیازات کامل بازی های خود را آغاز می کنند .

قوهای سپید از بازی هفته ی یازدهم و دیدار حساس داخل استانی موسوم به ال گیلانو روند صعودی خود را آغاز کردند . آن ها پس از برد ارزشمند و البته پرحاشیه برابر سپیدرود رشت ، در کرمان سه امتیاز بازی را به مسی ها دادند اما پس از آن در سه دیدار پیاپی موفق شدند برابر تیم های آلومینیوم اراک ، نیروی زمینی تهران و رایکای بابل به برتری رسیدند و در نهایت ۱۲ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن را در ۵ دیدار اخیر خود به دست آوردند .

پیش از اوج گیری ملوانان آن ها با ۲ امتیاز در قعر جدول رده بندی جاخوش کرده بودند اما در حال حاضر با چهارده امتیاز ضمن کندن خود را از کف جدول ، هرچند فعلاً به دلیل تفاضل گل کم تر در رده ی شانزدهم جدول قرار دارد ، موجبات صعود به رده های میانی جدول را برای خود مهیا کرد ، چرا که اختلاف امتیاز این تیم با تیم های میانه ی جدول در حد ۴ و ۵ امتیاز است .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه