رفتن به بالا
  • سه شنبه - 26 آذر 1398 - 20:26
  • کد خبر : ۱۸۰۴۳
  • مشاهده :  275 بازدید
  • چاپ خبر : کی‌روش ؛ مردی که هرگز تیمش را رها نکرد

کی‌روش ؛ مردی که هرگز تیمش را رها نکرد

ما تهمت‌های زیادی را شنیدیم و تحمل کردیم ؛ درست از همان روز اول که از تیم ملی حمایت کردیم و همان شیوه و روش همیشگی را در پیش گرفتیم .

آرتین زهرابی – تیم ملی خط قرمز ما بوده ، هست و خواهد بود و خوشبختانه تعداد زیادی از مخاطبان را کنار خود یافتیم . چنان که گفتیم ، افترا و تهمت‌های زیادی را شنیدیم و دم نزدیم تا این که همه چیز را به گذشت زمان ارجاع دادیم .

باید در انتظار یک اتفاق ویژه می‌ماندیم تا به خیلی ها ثابت شود ، آن چه در تیم ملی پیش از این فریاد زده می‌شد ، فقط بحث اسکناس و دلار نبود ، فقط زمین چمن و مرکز ملی فوتبال نبود ؛ تجهیزات و امکاناتی که برایش حرص و جوش خورده می‌شد ، قرار نبود از ایران خارج شود . آن همه جار و جنجال فقط به یک دلیل بود ؛ اعتلای فوتبال ایران …

مهم تر از همه اما حضور قاطعانه ی مردی کنار فوتبال ایران و مردم بود که با تمام ناملایمت‌ها ساخت ؛ دعوا هم کرد اما سرانجام با همه چیز کنار آمد . برای بچه‌هایش پدری کرد . تیم ملی را منسجم و یکدست ساخت و همه چیز تحت کنترل او بود .

هرگز ندیدیم که با همه ی اختلاف‌نظرها و حتی نیت شوم آن هایی که قلب تیم ملی را نشانه رفته بودند ، برای لحظه‌یی دست از کار بکشد . ناجوانمردانه است ننویسیم آن چه پیش از این در فوتبال ما اتفاق افتاد ، امروز به مثابه ی خواب و رویاست .

دوست داریم خدمت شما عرض کنیم که مطالبات و قراردادهای مربیان خارجی را هم می‌فهمیم و هم حس و حال آن ها را درک می‌کنیم . چیزی است که در قرارداد آمده و باید به تمام تبصره‌هایش وفادار بود اما ما به یاد نداریم پدر تیم ملی ، ناغافل بچه‌هایش را ترک کند . به خاطر نداریم که مردم و هواداران فوتبال را از یاد ببرد . ما همیشه با یک خوی مبارزه‌طلبانه مانوس بودیم که باید برای این فوتبال تا سر حد توان کوشش کرد .

حتی اگر در برهه‌یی از زمان بداخلاق شد و از کوره در رفت ، برای پسرانش سنگ تمام گذاشت ، برای پول‌های نگرفته دبه نکرد و خشم فروخورده‌اش را در جایی دیگر خالی کرد . او فریاد زد ، در راهروهای فدراسیون فوتبال درگیر شد اما تیمش را رها نکرد …

"منبع : خبر ورزشی - نقل شده از : آی اسپورت" 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه