رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 7 فروردین 1399 - 20:12
  • کد خبر : ۱۸۸۰۳
  • مشاهده :  109 بازدید
  • چاپ خبر : ناپولی رسماً خواهانِ جذبِ سردار آزمون شد

ناپولی رسماً خواهانِ جذبِ سردار آزمون شد

رسانه‌ ی نزدیک به باشگاه ناپولی مدعی شد مدیرِ ورزشیِ این تیم برای خریدِ آزمون اقدام کرده است .

سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان مورد توجه باشگاه ناپولی ایتالیا قرار گرفته است و سران این تیم در بازی زنیت و اورال در لیگ روسیه هیاتی را برای تماشای بازی آزمون به روسیه فرستادند که در این بازی آزمون موفق شد هت‌تریک کند و مورد تحسین این هیات قرار گیرد .

بعد از حواشی فراوان حالا یکی از رسانه‌ها وابسته به ناپولی خبر از علاقه ی کریستیانو جیونتولی مدیر ورزشی ناپولی به این مهاجم ایرانی داده است . این رسانه در خصوص وضعیت سردار آزمون نوشت :

” نام این مهاجم سردار آزمون است ؛ او متولد سال ۱۹۹۵ است و اکنون در تیم زنیت بازی می‌کند و موفق شده در این فصل ۱۱ گل به ثمر برساند و یکی از شانس‌های آقای گلی در این فصل نیز می‌باشد . قد وی ۱۸۶ سانتی متری است و بازیکن سرعتی می‌باشد . او در کارهای دفاعی نیز عملکرد مطلوبی را داشته است . او همچنین عملکرد بی نظیری در تیم ملی ایران داشته او در ۵۰ بازی ملی خود موفق شده ۳۲ گل ملی نیز به ثبت برساند . او که در گذشته مورد توجه باشگاه لاتزیو هم قرار گرفته بود تا پیش از بازی در زنیت در تیم‌های روستوف و روبین کازان بازی کرده است . ناپولی برای جذب این مهاجم مشتاق است و برای جذب وی اقدام‌ها اولیه را کرده است .

 

 

unnamed - Copy

 

 

 

"ایلنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه