رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 مرداد 1399 - 12:14
  • کد خبر : ۱۹۵۵۳
  • مشاهده :  370 بازدید
  • چاپ خبر : ماجرای درگیریِ بازیکنانِ سپیدرود با نیروی انتظامی از زبانِ مسی ها

ماجرای درگیریِ بازیکنانِ سپیدرود با نیروی انتظامی از زبانِ مسی ها

در پایانِ بازیِ تیم های مسِ کرمان و سپیدرود عواملِ این تیم در سالنِ منتهی به رختکنِ خود با عواملِ نیروی انتظامی به درگیری پرداختند .

پس از پایان بازی بازیکنان تیم سپیدرود که به شدت از شکست خود در این بازی ناراحت بودند ، در زمان خروج از زمین با عوامل نیروی انتظامی به شدت درگیر شدند به نحوی که چشم یکی از افسران پلیس صدمه دید .

بازیکنان سپیدرود که در این زمان یکی از شیشه های رختکن ورزشگاه باهنر را نیز شکستند ، در زمانی که نیروی انتظامی آن ها را به سمت رختکن خود می فرستد ، بازهم به درگیری و زد و خورد با نیروهای انتظامی می پردازند که در این زمان چند تن از اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم سپیدرود به ضرب و شتم نیروهای انتظامی ادامه می دهند که این نیرو برای عقب راندن آن ها مجبور به استفاده از اسپری فلفل خود می شود .

اعضای تیم سپیدرود که در چند مقطع داخل زمین با یکدیگر درگیری پیدا کردند ، در زمان خروج از زمین و پس از این که پنالتی باد آورده خود را از دست داده بودند تا با شکست در این بازی رو به رو شوند ، به هیچ عنوان در شرایط روحی مناسبی قرار نداشتند و از همین رو با عوامل نیروی انتظامی درگیری شدید پیداکردند .

 

"خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی باشگاه مس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه