رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 8 آبان 1399 - 20:35
  • کد خبر : ۲۰۱۶۲
  • مشاهده :  161 بازدید
  • چاپ خبر : ۴۸ ساعت تا انحلالِ کاملِ داماشِ گیلان

۴۸ ساعت تا انحلالِ کاملِ داماشِ گیلان

امید هرندی ، سرمربی داماش گیلان با اشاره به این که با تمام وجود در حال تمرین هستیم ، گفت : شرایط باشگاه اصلاً مساعد نیست و اگر حرکتی انجام نشود ظرف ۴۸ ساعت آینده تیم را از دست خواهیم داد !

امید هرندی در گفت و گوی اختصاصی با دیارمیرزا ، ضمن اعلام وضعیت بحرانی در باشگاه داماش گیلان ، اظهار کرد : از همه ی مسوولین استان درخواست کمک می‌کنم که به داد تیم داماش برسند .

ظرف ۴۸ ساعت آینده تیم را از دست خواهیم داد

سرمربی داماش گیلان با اشاره به این که با تمام وجود در حال تمرین هستیم ، گفت : شرایط باشگاه اصلاً مساعد نیست و اگر حرکتی انجام نشود ، ظرف ۴۸ ساعت آینده تیم را از دست خواهیم داد !

وی ادامه داد : اگر رای استیناف در رابطه با شکایت کارون اروند خرمشهر علیه داماش صادر شود ، تیم به دسته دوم هم نخواهد رفت زیرا پیش از این امتیاز دسته دومی داماش فروخته شده بود .

وای به روزی که مرکز استان تیمش را از دست دهد !

هرندی با بیان این که خوشحالیم ۴ تیم گیلانی در لیگ یک حضور دارند ، اظهار کرد : وای به روزی که مرکز استان تیمش را از دست دهد !

سرمربی داماش گیلان با اشاره به این که مردم عاشقانه تیم داماش را دوست دارند ، تاکید کرد : تمام ایران می‌دانند وقتی تیمی با داماش در رشت بازی دارد ، مردم این شهر یک قدرت محسوب می‌شوند ، پس خواهش می‌کنم این مردم را ناامید نکنید .

این پیشکسوت فوتبال گیلان افزود : لطفاً هرکسی می‌تواند به تیم داماش کمک کند ؛ از آقای نوبخت ، نمایندگان گیلان و هرکسی که در دولت دستی بر آتش دارد و می‌تواند ما را یاری کند ، دست شان را می‌بوسم و خواهش می‌کنم به ما کمک کنند .

شما را به خدا تیم را نجات دهید !

وی گفت : خدا را شاهد می‌گیرم ، صبح و بعد از ظهر تمرین کردیم و بازیکنان ما که از شهرهای اطراف به رشت می‌آمدند به دلیل نداشتن اقامتگاه بین دو تمرین در پارک می‌خوابیدند تا در تمرین عصر شرکت کنند .

هرندی با اشاره به این که امیدوارم مردم رشت را سرافکنده نکنید ، گفت : باز هم می‌گویم کمک کمک کمک ؛ شما را به خدا تیم را نجات دهید !

سرمربی داماش با بیان این که سامان سهرابی شبانه‌روز در تلاش است که مشکل داماش را حل کند ، اظهار داشت : او هم اکنون برای پیگیری مشکلات در تهران حضور دارد .

هرندی در رابطه با این که چرا علی‌رغم مساعدت دکتر نوبخت هنوز مطالبات کارون اروند خرمشهر پرداخت نشده است ، اظهار کرد : آن طور که شنیده‌ام پول به حساب فدراسیون فوتبال واریز شده است اما آن ها نتوانسته‌اند به دلیل مشکلات قانونی پول را انتقال دهند .

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه