رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 آذر 1399 - 19:54
  • کد خبر : ۲۰۴۰۴
  • مشاهده :  116 بازدید
  • چاپ خبر : فوتبالِ جهان در سوگِ درگذشتِ ستاره ی آرژانتینی

فوتبالِ جهان در سوگِ درگذشتِ ستاره ی آرژانتینی

فوتبالِ جهان پس از درگذشتِ یکی از ستارگانِ بی بدیلِ خود به سوگ نشسته است .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، دیه گو مارادونا ، ستاره ی پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین چهارشنبه شب در سن ۶۰ سالگی در اثر حمله ی قلبی درگذشت .

جیانی اینفانتینو ، رییس فدراسیون بین المللی فوتبال ، در این باره عنوان کرد : امروز به شکل باورنکردنی غم انگیز است . دیه گو ما را ترک کرد . ما به خاطر آن چه که او در قلب ما از خود به یادگار گذاشت ، مارادونا را دوست داشتیم و برای لحظه یی از ضربان ما متوقف شده

است . سکوت ، اشک ، درد تنها چیزی است که در این لحظه از اعماق وجود خود حس می‌کنیم .

وی ادامه داد : صحبتی که همیشه درباره ی دیه‌گو می‌کردم را امروز دوباره تکرار خواهم کرد . آن چه دیگو برای فوتبال انجام داده است ، باعث شده تا همه ی ما عاشق این ورزش و زیبایی‌های آن شویم . او بی نظیر است . امروز من بیش از پیش به این جمله پی بردم .

اینفانتینو افزود : دیه‌گو به خاطر استعداد نابش همه ما را شگفت زده کرد. او به همین دلیل بی نظیر و شایسته سپاسگذاری ابدی ما است.

دیه‌گو ممکن است امروز به ابدیت پیوسته باشد اما برای همیشه او در بالاترین نقطه ی تمام افسانه‌های فوتبال قرار دارد . از اعماق وجود با خانواده و دوستان او همدرد هستیم . روحت در آرامش باشد ، دیه گوی عزیز . دوستت داریم .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه