رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 12 آذر 1399 - 18:20
  • کد خبر : ۲۰۴۵۹
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : گروه مرگ با حضورِ سپیدرود !
قرعه کشیِ لیگِ دو ؛

گروه مرگ با حضورِ سپیدرود !

ساعاتی قبل قرعه کشیِ لیگِ دسته دومِ فوتبالِ ایران در محلِ سازمانِ لیگ برگزار شد .

لیگ دوی ایران در فصل جاری با حضور مربیان و بازیکنان سرشناس برگزار خواهد شد و از این رو جذابیت زیادی را خواهد داشت . قرار است ۲۴ تیم در دو گروه ۱۲ تیمی به رقابت بپردازند و سپس با برگزاری پلی آف ، سه تیم صعودکننده به لیگ آزادگان مشخص خواهندشد ؛ تیم هایی که فرصت حضور در لیگ حرفه یی ایران برای لیگ بیست و دوم را خواهند داشت .

در گروه یک که تیم های سرشناسی دیده می‌شوند ، ویستاتوربین با هدایت فرشاد پیوس به دنبال صعود خواهد بود . علم و ادب و محتشم تبریز هم دربی آذربایجان را برگزار خواهندکرد و همچنین سپیدرود رشت نیز پروژه ی بازگشت به لیگ برتر را پیگیری می‌کند . شهرداری بندرعباس که روزگاری گزینه ی صعود به لیگ برتر بود ، به همراه شهرداری همدان ، مس نوین کرمان ، نفت و گاز گچساران ، ملی حفاری اهواز ، آوالان کامیاران و امیدگناوه تیم های دیگر هستند و سهمیه ی آخر هم به ایرانجوان بوشهر رسیده که اگرچه خود در لیگ برتر حضور ندارد اما بازیکنانی چون مهدی قایدی را به فوتبال ایران معرفی کرده و نامش همچنان در محافل فوتبالی وجود دارد .

در گروه دوم نیز شاهد حضور تیم های سرشناس هستیم ؛ پاس همدان ، نیروی زمینی تهران ، شهرداری ماهشهر ، شهیدقندی یزد و سردار بوکان تیم های نام آشنا هستند . مس شهر بابک ، نفت امیدیه ، شهرداری بم ، میلادمهر تهران ، شهدای بابلسر ، شمس آذر قزوین ، اترک بجنورد ، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم دیگر تیم های این گروه را تشکیل می‌دهند .

 

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه