رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 دی 1399 - 17:04
  • کد خبر : ۲۰۶۷۶
  • مشاهده :  153 بازدید
  • چاپ خبر : بردِ بزرگِ ملوان در بازیِ مدعیانِ صعود

بردِ بزرگِ ملوان در بازیِ مدعیانِ صعود

ملوان برابرِ مدعیِ صعودِ این فصل به یک بردِ ارزشمند دست یافت تا اکنون در رده ی سومِ جدول حضور یابد .

بعد از شکست ناباورانه و تلخ در هفته ی اول مسابقات ، اکنون شاگردان مازیار زارع در راستای هدف خود شرایط خوبی را طی دیدارهای اخیر پشت سر گذاشتند و امروز نیز در یکی از دیدارهای سخت خود برابر استقلال خوزستان به برتری دست یافتند .

ملوان در شرایطی برابر استقلال خوزستان قرار گرفت که هر دو تیم مدعی اصلی صعود در این فصل محسوب می‌‎شوند .

مازیار زارع با وجود این که در این بازی سه بازیکن خود را به دلیل مصدومیت (حافظ یعقوبی ، امید سلطانی ، مجتبی رمضانی) در اختیار نداشت اما ملوانان بازی را تهاجمی دنبال کردند و خیلی زود نیز به هدف دست یافتند . اعلام پنالتی برای ملوان در دقیقه ی ۱۲ این تیم را توسط مهیار زحمتکش به گل اول بازی رساند و این نتیجه تا پایان نیمه ی اول حفظ شد .

در نیمه ی دوم استقلال خوزستان برای دستیابی به گل تساوی حملات پردامنه‌یی روی دروازه ی مبین عشایر ترتیب داد اما خط دفاعی ملوان مانع از دستیابی حریف به هدف شدند . ملوان اما در دقیقه ی ۵۸ با اخراج میثم شاه‌مکوندزاده بازی را ۱۰ نفره دنبال کرد تا شاگردان خلیفه اصل شرایط بهتری را برای دستیابی به گل تساوی دنبال کنند اما مقاومت ملوان مانع از این اتفاق شد و در نهایت آن ها یک برد بزرگ را برابر مدعی این فصل از آن خود کردند و به جایگاه سوم جدول صعود کردند .

ملوان با این برد ۱۱ امتیازی شد و پشت سر استقلال خوزستان که با ۱۳ امتیاز در رده ی دوم جدول حاضر است ، قرار گرفت . شاگردان مازیار زارع در هفته ی آینده باید برابر شاهین بوشهر حاضر شوند و استقلال نیز در خوزستان از رایکای بابل میزبانی خواهدکرد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه