رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
  • کد خبر : ۲۰۷۴۱
  • مشاهده :  420 بازدید
  • چاپ خبر : آغازِ هفته‌های نهم و دهمِ لیگِ برترِ فوتبالِ
نمره ی صفر برای لیگِ بیست !

آغازِ هفته‌های نهم و دهمِ لیگِ برترِ فوتبالِ

از عجایبِ فوتبالِ ایران این است که در یک روز به صورتِ همزمان هفته‌های نهم و دهمِ لیگِ برتر که بالاترین سطحِ مسابقاتِ فوتبال است ، آغازمی‌شود .

تنها در فوتبال به اصطلاح حرفه‌یی ایران پیش می‌آید که ممکن است هفته‌های نهم و دهم لیگ برتر در یک روز آغاز شود ؛ تا مشخص شود فدراسیونی که خود را ۵ ستاره می‌دانست ، حتی از یک برنامه‌ریزی ساده برای بالاترین سطح مسابقاتش عاجزاست .

رقابت‌های لیگ برتر که بیستمین فصل خود را سپری می‌کند ، در بی‌نظم‌ترین دوره‌اش به سر می‌برد تا مشخص شود حتی گذشت ۲۰ سال از این مسابقات هم نتوانسته نظم و اعتدال را به برگزار کنندگان آن آموزش دهد .

همین یک نکته نشان می‌دهد چرا امروز همه ی تیم‌های حاضر در لیگ برتر به نوع برگزاری این مسابقات اعتراض دارند و صدای اعتراض مربیان و مدیران همه ی اتفاقات دیگر را تحت تاثیر قرار داده است .

دیدار سایپا و صنعت نفت در حالی روز سه شنبه ۹ دی ۹۹ ، در ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه از هفته ی نهم لیگ برتر آغاز شد که ۲۰ دقیقه از شروع هفته ی دهم گذشته بود ؛ چرا که طبق برنامه ی اعلام شده از سوی سازمان لیگ ، دو تیم ماشین سازی و سپاهان در تبریز از ساعت ۱۵ استارت هفته ی دهم را زده‌بودند .

این برنامه‌ریزی مبتدیانه این روزها بیشتر از همیشه داد تیم‌های لیگ برتری و مربیان آن را در آورده تا شایبه‌هایی هم در خصوص دلایل این برنامه‌ریزی عجیب ایجادنماید .

سازمان لیگ امروز باید پاسخگوی این برنامه‌ریزی غیر حرفه‌یی برای لیگ حرفه‌یی باشد و مشخص کند چه طور با گذشت ۲۰ سال از لیگ حرفه‌یی ، برنامه‌ریزی این مسابقات تا این میزان غیرحرفه‌یی است .

 

 

"خبرگزاری مهر"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه