رفتن به بالا
 • سه شنبه - 23 دی 1399 - 21:33
 • کد خبر : ۲۰۸۷۰
 • مشاهده :  176 بازدید
 • چاپ خبر : افسوسِ مازیار برای ملوان و پرسپولیس

افسوسِ مازیار برای ملوان و پرسپولیس

دیروز روزِ تلخی برایِ مازیار زارع سرمربیِ تیمِ ملوان بود . چرا که هم تیمش در ثانیه های پایانی گلِ دوم را دریافت کرد و هم تیمِ پرسپولیس .

در حالی که ملوان در مصاف با فجرسپاسی برای جبران گل خورده تلاش می کرد ، در ثانیه های پایانی بازی گل دوم را دریافت کرد تا همه ی امیدهای این تیم برای به تساوی کشاندن بازی از بین برود و از سویی پرسپولیس تیم سابق مازیار زارع هم در ثانیه های پایانی بازی گل دوم را خورد و در نهایت پیروزی را با تساوی عوض کرد . بنابراین دیروز روز خوبی برای او نبود . هم ملوان شکست خورد و هم یکی از تیم های محبوب دوران بازیگری اش یعنی پرسپولیس طعم تلخ تساوی را چشید . 

البته فوتبال ادامه دارد . هم برای ملوان و هم برای پرسپولیس . ملوان می تواند قهرمان لیگ یک شود و مستقیم به لیگ برتر صعود کند و شانس های پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر هم چنان حفظ شده است . اگرچه مازیار در ملوان به چیزی جز بازگشت انزلی به سطح اول فوتبال ایران فکر نمی‌کند .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “افسوسِ مازیار برای ملوان و پرسپولیس”

 • آقای مازیار عزیز شما به حال پرسپولیس لطفاٌ افسوس نخورید آن ها آن قدر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری قابل قبول دارند که سایر تیم های ایرانی حتی سایه یی از آن را نیز دارا نمی باشند . شما خوب می دانید که من چه می گویم . آن ها ندیده و چشم بسته من می گویم یا قهرمان می شوند یا سهمیه می گیرند . به دلایل که در فوق ذکر شد . ما ملوانی هستیم و از ملوان سخن می گوییم و سوالی بزرگ که شما پاسخگوی آن خواهید بود . چرا ؟ چرا ؟ و باز هم چرا در حالی که ما شارژ مالی شدیم و رده ی دوم جدول هستیم بسان یک تیم ته جدولی در شیراز می بازیم . حاضرم قسم بخورم که ته جدولی ها هم این گونه در شیراز نخواهند باخت . شما بهتر است به ملوان افسوس بخورید و لنگ را فراموش کنید .

 • کاربر گرامی جناب آقای سیاوش ! مطلب درج شده در پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” به نقل از “ورزش سه” با عنوان “افسوس مازیار برای ملوان و پرسپولیس” ارتباطی با سرمربی محترم باشگاه ملوان ندارد و نظر شخصی ایشان نیست تا مخاطب نقد و نوشته ی شما باشد .

  خبر مربوط با عنوان “افسوس مازیار برای ملوان و پرسپولیس” نگاه شخصی یا بهتر بگویم برداشت خبرنگار “ورزش سه” از دو بازی ملوان – فجر و پرسپولیس – استقلال بوده که در سایت مذکور منتشر شده است .

  امیداست با دقت نظر در مطالبی که در سایت های مختلف منتشر می شود ، حقوق کسانی که در تنظیم خبر نقشی ندارند و یا اصولاً موضع شخصی و رسمی شان نیست ، از همه لحاظ حفظ شود . با سپاس از همراهی شما …

  فریدون بحرپیما – مدیر مسوول پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز”

 • دورود بر شما عزیزان . بله من هم متوجه شدم این موضوع را و طوری جوابگو بودم که خبرنگار ورزش سه و یا هر کسی که آن را منتشر کرده مراقب سخنگویی از جانب دیگران باشد . ممنون از دقت نظرتان .

ارسال دیدگاه