رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  • کد خبر : ۲۰۹۲۷
  • مشاهده :  449 بازدید
  • چاپ خبر : لیگِ یک ؛ لیگی که ۱۳ مدعی دارد

لیگِ یک ؛ لیگی که ۱۳ مدعی دارد

پرونده ی هفته ی دهمِ رقابت های فوتبال ، قهرمانیِ دسته ی اول باشگاه های کشور ، موسوم به لیگِ یک بسته شد و تیمِ هوادار با هدایتِ غلامرضا عنایتی با ۱۸ امتیاز صدرنشین است .

در هفته یی که گذشت هوادار در خانه ی ملوان که این تیم هم یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر به شمار می رود ، ابتدا گل خورد اما در ادامه بازی را به تساوی کشاند و دست پُر انزلی را ترک کرد . همین یک امتیاز کافی بود که تیم هوادار در صدر جدول قرار بگیرد . بدون شک هوادار و دیگر مدعیان صعود به لیگ برتر کار آسانی برای قهرمانی یا نایب قهرمانی و در نهایت صعود به لیگ برتر پیش رو ندارند ؛ به این دلیل که ۲۴ هفته به پایان بازی ها باقی مانده و از سویی فاصله ی تیم سیزدهم جدول با صدرنشین تنها ۵ امتیاز است ؛ به عبارتی می توان گفت رقابت در این فصل فشرده تر از فصول گذشته دنبال می شود و لیگ یک این فصل ۱۳ مدعی دارد . در کم تر فصلی چنین اتفاقی رخ می داد و همیشه جنگ صعود بین ۷ – ۸ تیم بالای جدول بود . 

دو تیم دیگر ۱۸ امتیازی هستند . استقلال خوزستان و مس کرمان . تیم ۱۷ امتیازی جدول هم پارس جنوبی جم با هدایت محمد نصرتی است . دو تیم ۱۶ امتیازی هستند ؛ فجرسپاسی و ملوان . ۴ تیم ۱۵ امتیازی هم در جدول رده بندی داریم که عبارتند از : رایکای بابل – شهرداری آستارا – بادران و استقلال ملاثانی . فاصله ی امتیازی این تیم ها با صدر جدول تنها ۳ امتیاز است و با یک برد می توانند با تیم صدرنشین هم امتیاز شوند البته در صورتی که صدرنشین در همان بازی ۳ امتیاز را از دست بدهد . خیبر خرم آباد با عبدالله ویسی ۱۴ امتیازی است و تیم های ۱۳ امتیازی هم شاهین شهرداری بوشهر با هدایت فراز کمالوند و آرمان گهر با مربی گری قاسم شهبا هستند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه