رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 بهمن 1399 - 19:37
  • کد خبر : ۲۰۹۳۸
  • مشاهده :  181 بازدید
  • چاپ خبر : زارع : هنوز خیلی زود است درباره ی جدول صحبت کنیم

زارع : هنوز خیلی زود است درباره ی جدول صحبت کنیم

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی گفت : مطمئناً جدولِ لیگِ یک دستخوشِ تغییراتِ زیادی خواهد شد و هنوز خیلی زود است درباره ی جدول صحبت کرد .

مازیار زارع سرمربی ملوان پس از پایان بازی با هوادار تهران در خصوص بازی اظهار داشت : وقتی ۷۰ الی ۸۰ دقیقه می توانی سوار بر بازی باشی ولی بعد از دریافت گل متاسفانه تیم ما عقب نشینی می کند که این خواسته ی ما نیست و یک خواسته ی ذهنی است که بازیکنان ناخودآگاه عقب نشینی می کنند که باید خیلی روی این مساله کار کنیم .

زارع ادامه داد : در چند بازی از حریفان پیش افتادیم ولی متاسفانه در ادامه ی بازی گل تساوی را دریافت کردیم . امروز تیم هوادار که یکی از تیم های خوب لیگ یک است ، موقعیت آن چنانی نداشت و ما هم به آن ها موقعیت گلزنی ندادیم . در مقابل ما موقعیت هایی روی دروازه ی آن ها ایجادکردیم که متاسفانه هیچ کدام تبدیل به گل نشد و در نهایت بازی با نتیجه ی تساوی به پایان رسید .

سرمربی ملوان در خصوص وضعیت زمین مسابقه بیان داشت : امروز زمین خشک بود و در بعضی مواقع پاس دادن سخت می شد ولی زمین زمان و ابر زیاد نمی تواند تاثیرگذار باشد ، من فکر می کنم مستحق این بودیم که سه امتیاز را کسب کنیم ما موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم .

وی در پایان گفت : اگر از الان بخواهیم درباره ی جدول صحبت کنیم کار حرفه یی نیست ، از الان و حتی تا نیم فصل به جدول نمی شود نگاه یا فکر کرد . مطمئناً جدول دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد و هنوز خیلی زود است درباره ی جدول صحبت کرد .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه