رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 بهمن 1399 - 21:38
  • کد خبر : ۲۰۹۵۳
  • مشاهده :  114 بازدید
  • چاپ خبر : دربیِ گیلان هم حساس ؛ هم جذاب
هفته ی یازدهمِ لیگِ یک ؛

دربیِ گیلان هم حساس ؛ هم جذاب

در هفته ی یازدهمِ لیگِ یکِ فوتبال مسابقه های مهمی در شهرهای مختلف برگزار می شود و تیم های هوادار و استقلال خوزستان حساس ترین بازی را در تهران برگزار می کنند و شاهد دو دربی هم در گیلان و کرمان هستیم .

سه تیم هوادار ، استقلال خوزستان و مس کرمان سه تیم ۱۸ امتیازی در جدول لیگ یک به ترتیب در رده های اول تا سوم جدول قرار دارند . این هفته یکی از فینال های جذاب لیگ یک در تهرن بین دو تیم هوادار و استقلال خوزستان برگزار می شود ، جایی که رضا عنایتی سرمربی هوادار باید مقابل آبی های اهواز قرار بگیرد . امیر خلیفه اصل سرمربی استقلال خوزستان تلاش کرده بدون حاشیه تیمش را به جمع مدعیان برساند . برنده ی این مسابقه ی ۶ امتیازی صدرنشین لیگ خواهد شد اما مساوی به سود سایر مدعیان خواهدبود .

در حال حاضر ۶ تیم اول جدول شانس صدرنشینی در این هفته دارند . مس کرمان تیم رده ی سوم جدول به مصاف آرمان گهر رده ی سیزدهمی خواهدرفت . دربی کرمان هم برای خود حساسیت های زیادی دارد . مس هم نمی خواهد از جمع مدعیان دور شود و آرمان گهر برای حضور در رده های میانی جدول تلاش می کند .

پارس جنوبی جم که روی پله ی چهارم جدول لیگ ایستاده به مصاف نود ارومیه قعرنشین می رود با این حال نمی توان گفت که شاگردان محمد نصرتی کار راحتی در این مسابقه دارند و اگر غفلت کنند ، ممکن است  اسیر شگفتی شوند .

فجرسپاسی شیراز تیم پنجم جدول میزبان خیبر خرم آباد است ؛ خیبری ها با حضور عبدالله ویسی به دنبال رسیدن به جمع مدعیان هستند اما عبور از تیم جوان و دونده ی فجرشهیدسپاسی کار راحتی نیست . فجری ها خود را به بالای جدول رسانده اند و شاید در روزهای آخر لیگ این مرتبه از مدعیان صعود باشند .

ملوان رده ششمی در رشت به مصاف شهرداری آستارا خواهد رفت ؛ تیمی که با پایان رافت در رده ی هشتم ایستاده است . این دربی گیلانی هم از مسابقات حساس و جذاب هفته خواهد بود . 

رایکای بابل تیم هفتم جدول هم به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر خواهد رفت . شاهینی ها روی پله ی دوازدهم ایستاده اند . نبرد تاکتیکی فراز کمالوند سرمربی شاهین با نادر دست نشان مربی رایکا اهمیت این بازی را در حد لیگ برتر بالا می برد .

سایر مسابقات این هفته نبرد همسایه های جدول است . بادران تهران رده نهمی با استقلال ملاثانی رده دهمی بازی خواهد داشت . خوشه طلایی ساوه رده چهاردهمی با چوکای تالش در رده ی پانزدهم بازی دارد . همچنین قشقایی شیراز و گل ریحان نبرد تیم های شانزدهم و هفدهم جدول لیگ یک است .

 

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه