رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 بهمن 1399 - 10:23
  • کد خبر : ۲۰۹۷۰
  • مشاهده :  157 بازدید
  • چاپ خبر : زارع : مسوولِ این شکست خودِ من هستم

زارع : مسوولِ این شکست خودِ من هستم

برای سومین هفته ی متوالی شاگردانِ مازیار زارع در کسبِ پیروزی ناکام بودند تا ملوان از کورسِ رقابتِ مدعیان در صدرِ جدول کمی فاصله بگیرد .

دو شکست و یک تساوی کارنامه ی ملوانی‌ها در سه تقابل اخیر آن‌ها در لیگ یک بوده که باعث شده تا شاگردان زارع در جدول رده‌بندی لیگ سقوط آزاد را تجربه کرده و از رتبه ی دوم به جایگاه نهم سقوط کنند ؛ شکست روز گذشته ی ملوان مقابل شهرداری آستارا در دربی گیلان رخ داد اما سرمربی جوان ملوانی‎ها از عملکرد بازیکنان تیمش راضی بود و ابراز امیدواری کرد تا با یکدلی مجموعه ی ملوان ، بازگشت دوباره ی قوی سپید به لیگ برتر رخ بدهد .

زارع پس از شکست مقابل شهرداری آستارا درباره ی عملکرد تیمش گفت : در این بازی دو نیمه ی متفاوت داشتیم ، چون نیمه ی اول برتری با تیم فوتبال شهرداری بندرِآستارا بود که این تیم توانست در این نیمه دو گل به ثمر برساند ؛ اما در نیمه ی دوم تیم ما بسیار برتر از حریف خود ظاهر شد ولی در نهایت نتوانستیم از این برتری و از فرصت‌های به دست‌آمده استفاده ی مناسب ببریم و نتیجه ی بازی را واگذار کردیم .

سرمربی ملوان با عذرخواهی از مردم انزلی بابت شکست در دربی گیلان گفت : به هرحال در این دیدار شکست خوردیم و به طور حتم اگر در نیمه ی دوم از فرصت‌های خود استفاده ی مناسب می‌بردیم ، نتیجه غیر از این رقم می خورد ولی با این وجود به مردم بندرِآستارا بابت این پیروزی تبریک می‌گویم و از مردم بندرانزلی نیز بابت این شکست عذرخواهی می‌کنم .

مازیار زارع با ابراز امیدواری از بازگشت دوباره ی ملوان به لیگ برتر گفت : هم اینک همه ی ارکان باشگاه ، کادرفنی و بازیکنان ملوان بندرانزلی برای کسب نتایج مطلوب و صعود به لیگ برتر سعی و تلاش می‌کنند و همه زحمت می‌کشند تا نتایج خوبی کسب شود اما من خود را مسبب این شکست می‌دانم و این باخت را به گردن می‌گیرم . امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم از فرصت‌های به دست آماده نهایت استفاده را ببریم و با کسب نتایج قابل قبول ، هواداران خود را شاد و در نهایت نیز به لیگ برتر صعود کنیم .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “زارع : مسوولِ این شکست خودِ من هستم”

  • جناب زارع ! مربی محترم من هم شما را مسوول می دانم ؛ اما به فرض این که شما هفته ی بعد خوشه طلایی را هم در انزلی به زحمت بردید با مس کرمان در شهر کرمان چه می کنید ؟ با این تیم به هم ریخته و بی خاصیت . آیا منتظر دستی از غیب هستید که به این بازیکنان که مسبب اصلی این افتضاح هستند ، کمک برسانند . بهتر است برای ملوان فکر معقول بفرمایید جناب ! … چون این تیم نشانی از بهبودی با خود ندارد . شما با این بازیکنان برای همیشه از صحنه ی مربی گری حذف خواهیدشد .

  • مربی ملوان . شما دو هفته هست که مسولیت موفق نشدن تیم را بعده گرفتید . شما و کادر فنی برای بازیهای اینده چه ایده ای دارید ؟ اگر تیم دوباره موق به ارایه بازی خوب و همراه با نتیجه نشد انوقت چه چیز را قبول خواهید کرد ؟

  • با آرزوی سلامتی برای آقای زارع که تصور می کند که چک سفید امضاء دارد و مرتب می تواند شکستهای خفت بار تیم را از محل آن هزینه کند! – آقای زارع قبل از اینکه بیشتر از اینها به اعتبار ملوان و خودت ضربه بخورد، بهتر است تا فرصت باقیست به همراه سایر اعضای کادر مربیگری تصمیم درست و شجاعانه را بگیرید و در جای دیگر و با استرس کمتر کسب تجربه را شروع کنید

ارسال دیدگاه