رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 بهمن 1399 - 19:13
  • کد خبر : ۲۰۹۷۸
  • مشاهده :  197 بازدید
  • چاپ خبر : ناراحت و مغموم ؛ مثلِ پژمان نوری (عکس)

ناراحت و مغموم ؛ مثلِ پژمان نوری (عکس)

شکستِ دو بر یکِ ملوان در برابرِ شهرداری آستارا بدجوری موجبِ ناراحتی پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان شده است . البته باید حق را به او داد .

ملوان در بدترین زمان ممکن شکست خورد به این خاطر که در صورت پیروزی می توانست جز مدعیان صعود شود ؛ این شکست موجب شد تا ملوان ۱۶ امتیازی باقی ماند و در رده ی نهم جدول قرار بگیرد . اگر چه جبران اختلاف ۵ امتیازی با صدرنشین برای ملوان با توجه به هفته های باقی مانده تا پایان بازی ها امری غیرممکن نیست اما ناراحتی بعد از شکست را نمی توان پنهان کرد . 

پژمان نوری در ماه های اخیر تلاش زیادی کرده تا تیم ملوان را به روزهای خوبش برگرداند و به نظر می رسد این شکست موجب به جا ماندن خستگی همه ی کارهای ماه های اخیر به روی تنش شده است . البته مازیار زارع – سرمربی تیم بعد از بازی و در مصاحبه یی که داشت ، مسوولیت این شکست را بر گردن گرفت و قول داد در هفته های آتی دوباره از ملوان یک تیم مدعی بسازد . 

بله فوتبال ادامه دارد ؛ پژمان نوری این شکست را فراموش خواهد کرد . او پرونده ی بازی با شهرداری آستارا را خواهد بست ، چون در یک چشم به هم زدن هفته ی دوازدهم لیگ یک از راه خواهد رسید و آن وقت ملوان فرصت خواهد داشت با یک برد خاطره ی این شکست تلخ را از ذهن پاک کند .

 

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ناراحت و مغموم ؛ مثلِ پژمان نوری (عکس)”

  • پژمان عزیز و گرامی ! من می دانم که شما صمیمانه آرزوی روزهای خوب برای ملوان دارید . تصویر غم انگیزت مرا هم مغموم نمود اما تو تنها نخواهی ماند ، فرو نخواهی رفت ما از تو و از تفکرات ملوان پرستانه ات حمایت می کنیم و تنهایت نخواهیم گذارد . تو مشت خواهی شد بر دهان آن کسانی که ملوان را این گونه خوار و حقیر می خواستند .

ارسال دیدگاه