رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 بهمن 1399 - 20:17
  • کد خبر : ۲۱۰۲۳
  • مشاهده :  115 بازدید
  • چاپ خبر : پیش بازیِ رقابت های هفته ی دوازدهمِ لیگِ یک

پیش بازیِ رقابت های هفته ی دوازدهمِ لیگِ یک

دیدارهای هفته ی دوازدهمِ لیگِ یکِ فوتبال روزِ دوشنبه برگزار می‌شود که دو تیمِ مدعیِ هوادار و مسِ کرمان این هفته خارج از خانه به مصافِ حریفانِ خود می‌روند .

هفته ی دوازدهم لیگ یک دوشنبه با انجام ۹ مسابقه برگزار می شود . در حال حاضر دو تیم هوادار و مس کرمان با ۲۱ امتیاز در رده های اول و دوم جدول لیگ قراردارند و خود را مدعی شماره ی یک صعود به لیگ برتر نشان داده اند .

هوادار این هفته میهمان تیم یازدهم جدول خیبر خرم آباد است . تقابل عبدالله ویسی سرمربی خیبر با تیم رضا عنایتی دیدنی خواهدبود . خیبری ها اگر بتوانند سه امتیاز از حریف خود بگیرند ، در آن صورت هم جذابیت و حساسیت لیگ را در بالای جدول افزایش می دهند هم خودشان چندین پله در جدول لیگ صعودخواهندکرد و حتی شانس رسیدن به رده ی سوم جدول را هم خواهندداشت . 

مس کرمان دیگر تیم مدعی این هفته در تهران به مصاف بادران تیم رده ی هشتمی جدول لیگ خواهدرفت . مس هم کار راحتی مقابل این تیم تهرانی ندارد . استقلال خوزستان تیم رده ی سوم جدول هم به مصاف تیم شاهین شهردرای بوشهر می رود . تیمی که در رده ی دوازدهم جدول قراردارد . سقوط تیم شاهین تا این رده ی جدول به هیچ وجه قابل پیش بینی نبود و قطعاً بوشهری ها برای بازگشت به جمع مدعیان تلاش می کنند از تیم خوب استقلال خوزستان سه امتیاز را بگیرند .

شهرداری آستارا هفته ی گذشته دست به کار بزرگی زد و در دربی گیلان ملوان را شکست داد تا اکنون در رده ی چهارم جدول جابگیرد . آستارایی ها این هفته به مصاف تیم رده هفدهمی قشقایی شیراز خواهند رفت که بردشان در این بازی قابل پیش بینی است مگر این که اتفاق ویژه یی در بازی رخ بدهد .

پارس جنوبی جم تیم رده ی پنجمی لیگ به مصاف تیم سختکوش و جنگنده ی استقلال ملاثانی خواهد رفت ؛ در این بازی نیز آبی پوشان خوزستانی می خواهند توانایی های خود را اثبات کنند و به رده یی بهتر از دهمی برسند .

مسابقه ی تیم های ششم و هفتم جدول در مازندران هم دیدنی خواهد بود ؛ جایی که فجرسپاسی رده ی ششمی باید به مصاف رایکای بابل برود . فجری ها همواره در نیم فصل اول لیگ یک نتایج خوبی می گیرند اما در نیم فصل  دوم دچار افت می شوند . رایکا هم با نادر دست نشان تیمی با شخصیت و منسجم است که ادعای زیادی برای صعود ندارد .

ملوان تیمی که با حضور مازیار زارع و پژمان نوری قرار بود در قواره ی قهرمانی و مدعی اصلی در لیگ باشند ، اکنون در رده ی نهم جدول جاخوش کرده است. ملوانی ها هفته ی قبل دربی را هم باختند و این هفته به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهند رفت که حتی از میزبانی در شهر خود محروم است .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه