رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 بهمن 1399 - 20:35
  • کد خبر : ۲۱۰۲۹
  • مشاهده :  267 بازدید
  • چاپ خبر : علتِ فوتِ بازیکنِ سابقِ ملوان چه بود ؟

علتِ فوتِ بازیکنِ سابقِ ملوان چه بود ؟

دوستِ صمیمیِ بازیکنِ فقیدِ ملوانِ بندرانزلی از علتِ مرگِ این بازیکن سخن گفت .

امیررضا غمناک ، دوست صمیمی فرهان یوسفی بازیکن فقید ملوان بندرانزلی که شبانگاه دهم بهمن ماه از دنیا رفت ، درخصوص علت این ماجرا توضیح داد : فرهان به همراه رفیقم بیرون بود و وقتی قرار بود به خانه برگردند تا استراحت کنند ، فرهان به رفیقم می‌گوید که امشب خانه ی ما بخواب و پیش من بمان . رفیقم چون مادرش مریض احوال بود ، به خانه ی خودش رفت و فرهان نیز برای خوابیدن ، به منزل خودش رفته بود .

وی افزود : پاسی از شب نگذشته بود که ناگهان تلفن رفیقم زنگ می‌خورد و آن سوی خط ، مادر فرهان می‌گوید که او تمام کرده است . وقتی به بیمارستان رفتیم ، دکتر به محض دیدن جنازه‌اش ، گفت که او سکته کرده است . پس از کالبدشکافی نیز مشخص شد که او بر اثر فشار عصبی ، سکته ی مغزی کرد .

غمناک خاطر نشان کرد : فرهان چه در زمینه ی ورزش و چه در زمینه ی اخلاق فوق العاده بود . من نمی‌دانستم که او بدون تیم است وگرنه حتماً برایش قدمی برمی‌داشتم . او بازیکن بسیار توانمندی بود و دیدم که اول فصل در تمرینات ملوان است اما نمی‌دانستم که با او هنوز قرارداد نبسته‌اند . از غصه ی فوتبال چنین بلایی سرش آمد و شک ندارم که جایگاه او در بهشت است .

 

 

"خبرگزاری ایلنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه