رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 اسفند 1399 - 21:10
  • کد خبر : ۲۱۳۰۵
  • مشاهده :  182 بازدید
  • چاپ خبر : سیدجلال و شاید یک رکوردِ استثنایی در ۳۹ سالگی !

سیدجلال و شاید یک رکوردِ استثنایی در ۳۹ سالگی !

اگر سیدجلال حسینی در تمامِ بازی های پرسپولیس تا پایانِ فصلِ بازی کند ، به رکوردِ ۴۰ بازی در یک فصل می‌رسد .

جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس سبب شد تا سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان تنها مدافعان مرکزی باقی مانده در ترکیب سرخ پوشان پایتخت باشند . در این بین کنعانی به دلیل مصدومیت چند بازی را از دست داد اما سیدجلال تنها در یک مسابقه غایب بود تا حضور در ۱۶ بازی به علاوه ی فینال لیگ قهرمانان آسیا را ثبت کند .

حال اگر این روند حسینی که از نظر فنی هم جزو بهترین های پرسپولیس بوده ، ادامه دار باشد ، ممکن است یک رکورد استثنایی ثبت شود . سرخ پوشان ۱۳ بازی لیگ برتری دارند ، ۶ بازی در لیگ قهرمانان آسیا باید انجام دهند و در جام حذفی نیز فرصت انجام ۵ بازی را خواهند داشت و همچنین سوپرجام نیز احتمال دارد بین پرسپولیس و استقلال برگزار شود ؛ یعنی ۲۵ بازی .

اگر سیدجلال مانند نیم فصل اول در یک یا دو بازی غایب باشد ، او به رکورد ۴۰ بازی در یک فصل می‌رسد که آماری استثنایی برای هر بازیکن فوتبال محسوب می‌شود . حسینی در لیگ هجدهم که با صعود پرسپولیس به فینال همراه بود ، ۳۹ بازی برای پرسپولیس انجام داد اما آخرین باری که فصل را با ۴۰ بازی به اتمام رساند ، در لیگ دهم بود که البته لیگ برتر هجده تیمی بود .

قرارداد سیدجلال حسینی در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و باتوجه به آمادگی او باید دید که پرسپولیسی ها مذاکرات برای تمدید را به چه شکلی انجام خواهندداد . اگر حسینی تا پایان لیگ بیست و یکم در پرسپولیس بماند ، در ۴۰ سالگی سابقه ی ۸ سال بازی برای پرسپولیس را ثبت می‌کند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه