رفتن به بالا
  • شنبه - 23 اسفند 1399 - 20:56
  • کد خبر : ۲۱۳۴۷
  • مشاهده :  159 بازدید
  • چاپ خبر : جلالِ ملوان مثلِ جلالِ پرسپولیس ؛ با شمایلِ جدید (عکس)

جلالِ ملوان مثلِ جلالِ پرسپولیس ؛ با شمایلِ جدید (عکس)

جلال رافخایی که به تازگی به میادین بازگشته ، روزِ گذشته در جریانِ پیروزی ملوانان مقابلِ شاگردانِ فرشاد پیوس ، نقشی تاثیرگذار ایفاکرد .

در تاریخ ۱۲ ام اسفندماه ۱۳۹۹ بود که جلال رافخایی در جریان پیروزی یک بر صفر شاگردان مازیار زارع با ظاهری جدید برای ملوان به میدان رفت تا پس از سه چهار سال دوری از فوتبال ، بار دیگر در مستطیل سبز رویت شود ؛ این بار دیگر نه با شماره ی ۱۰ که با شماره ی ۲۸ .

رافخایی که ۱۲ بار هم برای تیم ملی به میدان رفته و ۲ بار گلزنی کرده ، بیشتر دوران حرفه یی خود را با پیراهن آبی و سفید ملوان در لیگ برتر سپری کرده و یکی از بازیکنان این تیم به شمار می رود که نامش از ذهن علاقه مندان به فوتبال و به خصوص هواداران تیفوسی ملوان پاک نخواهدشد .

این مهاجم ریزنقش که قدرت تمام کنندگی بالایی هم در زمین و هم در نبردهای هوایی در سال های اوج خود داشت ، سابقه ی بازی در باشگاه هایی نظیر ماشین سازی و ذوب آهن را نیز دارد و خونه به خونه (رایکای فعلی) آخرین تیمی بود که کاپیتان ملوان بندرانزلی در آن دیده شد .

جلال رافخایی که با موهای بلند ، بدن ترکه‌یی و شماره ی ۱۰ به یاد اهالی فوتبال می آید ، این روزها با همان فیزیک قدیمی دیده می شود ولی موهایش را تقریباً تراشیده و شماره یی جدید را برای خود انتخاب کرده است .

این بازیکن حالا پس از چند سال دوری بازگشته و روز گذشته در جریان پیروزی ۲ بر ۱ ملوان بندرانزلی مقابل ویستاتوربین زننده ی گل اول بازی در دقیقه ی ۱۳ بود و در پایان شاگردان مازیار زارع به مرحله ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه پیدا کردند .

جلال رافخایی که از تیم های پایه ی ملوان رشد کرده ، مدتی نیز با جلال حسینی دیگر بازیکن این باشگاه همبازی بوده و حالا دوباره بازگشته تا شاید کمکی باشد برای برآورده شدن مهم ترین آرزوی این روزهای هواداران ملوان ؛ یعنی بازگشت به لیگ برتر .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه