رفتن به بالا
  • شنبه - 14 فروردین 1400 - 22:09
  • کد خبر : ۲۱۵۳۹
  • مشاهده :  97 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه ی هفته ی بیست و یکم تا بیست و سومِ لیگِ برتر اعلام شد

برنامه ی هفته ی بیست و یکم تا بیست و سومِ لیگِ برتر اعلام شد

برنامه ی مسابقاتِ هفته های بیست و یکم تا بیست و سوم لیگِ برتر ، فصلِ ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ، برنامه ی اعلام شده از سوی سازمان لیگ به شرح زیر است :

هفته ی بیست و یکم :
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
* نساجی مازندران – سپاهان اصفهان – ساعت ۲۱ – ورزشگاه : شهیدوطنی قایمشهر
* آلومینیوم اراک – پیکان تهران – ساعت ۲۱ – ورزشگاه : امام خمینی (ره) اراک  
* نفت مسجدسلیمان – مس رفسنجان – ساعت ۲۱ – ورزشگاه : شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
* گل‌گهر سیرجان – صنعت نفت آبادان – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه : شهیدسردار سلیمانی سیرجان 
زمان دیدارهای زیر متعاقباً اعلام خواهد شد :
* ذوب‌آهن اصفهان – پرسپولیس تهران –  ورزشگاه : فولادشهر اصفهان 
* تراکتور تبریز – ماشین‌سازی تبریز –  ورزشگاه : یادگار امام تبریز
* استقلال تهران – شهرخودروی مشهد – ورزشگاه : آزادی تهران
* سایپای تهران – فولاد خوزستان – ورزشگاه : قوامین تهران

هفته ی بیست و دوم :
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
* استقلال تهران – ذوب‌آهن اصفهان – ساعت ۲۱:۱۵ – ورزشگاه : آزادی تهران
* سپاهان اصفهان – پرسپولیس تهران – ساعت ۲۱:۱۵ – ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
* مس رفسنجان – نساجی مازندران – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه : شهدای مس رفسنجان
* صنعت نفت آبادان – آلومینیوم اراک – ساعت ۲۱:۱۵ – ورزشگاه : تختی آبادان
* ماشین‌سازی تبریز – سایپای تهران – ساعت ۲۱:۱۵ – ورزشگاه : شهید سردارسلیمانی تبریز
* پیکان تهران – تراکتور تبریز – ساعت ۲۱:۲۰ – ورزشگاه : شهدای شهرقدس
زمان دیدارهای زیر متعاقباً اعلام خواهد شد :
* فولاد خوزستان – نفت مسجدسلیمان – ورزشگاه : شهدای فولاد اهواز
* شهرخودروی مشهد – گل‌گهر سیرجان – ورزشگاه : امام رضا (ع) مشهد

هفته ی بیست و سوم :
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
* پرسپولیس تهران – استقلال تهران – ساعت ۲۱:۳۰ – ورزشگاه : آزادی تهران
* گل گهر سیرجان – ذوب آهن اصفهان  – ساعت ۲۱ – ورزشگاه : شهیدسردار سلیمانی سیرجان
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
* سپاهان اصفهان – مس رفسنجان – ساعت ۲۱:۱۵ – ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
* آلومینیوم اراک – شهرخودروی مشهد – ساعت ۲۱:۳۰ – ورزشگاه : امام خمینی (ره) اراک
* سایپای تهران – پیکان تهران – ساعت ۲۱:۳۰ – ورزشگاه : قوامین تهران
* تراکتور تبریز – صنعت نفت آبادان – ساعت ۲۱:۵۰ – ورزشگاه : یادگار امام تبریز
* نساجی مازندران – فولادخوزستان – ساعت ۲۱:۲۰ – ورزشگاه : شهیدوطنی قایمشهر
* نفت مسجدسلیمان – ماشین‌سازی تبریز – ساعت ۲۱:۳۰ – ورزشگاه : شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه