رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹
  • کد خبر : ۲۱۸۱۵
  • مشاهده :  203 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار زارع تا اطلاعِ ثانوی از تمامیِ مسابقات معلق و محروم است
بر اساسِ رای کمیته ی انضباطیِ فدراسیونِ فوتبال ؛

مازیار زارع تا اطلاعِ ثانوی از تمامیِ مسابقات معلق و محروم است

کمیته ی انضباطی آرای خود را در خصوصِ دو دیدار از رقابت های لیگِ یک صادرکرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، دیدار تیم های پارس جنوبی جم و آرمان گستر سیرجان برگزار و از سوی محمد نصرتی ، سرمربی تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور پس از اتمام مسابقه رخ داد . وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۶۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند . این رای قابل تجدید نظر است .

ایمان نصرتی از عوامل منتسب به تیم پارس جنوبی به دلیل عدم اجرای رای صادره مبنی بر محرومیت از ورود به ورزشگاه و ارتکاب تخلف در این مسابقه و اهانت به داور ، به مدت ۲ ماه دیگر از ورود به استادیوم های ورزشی محروم است و باید ۶۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند . این رای قابل تجدید نظر است .

تیم پارس جنوبی جم نیز به دلیل عدم نظارت در رفتار ایمان نصرتی و تکرار تخلف برای سومین مرتبه توسط نامبرده ، به برگزاری یک دیدار خارج از خانه (شهر جم) به عنوان میزبان با نظر سازمان لیگ و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم است . این رای قابل تجدید نظر است .

* دیدار تیم های ملوان و خیبر خرم آباد برگزار و از سوی مازیار زارع ، سرمربی تیم منتسب به ملوان انزلی تخلفاتی مبنی بر نشر اکاذیب ، توهین و افترا نسبت به مقامات فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال صورت گرفته که در خور صدور قرار دستور موقت بوده و تا اطلاع ثانوی از تمامی مسابقات معلق و محروم است .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه