رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 اردیبهشت 1400 - 23:02
  • کد خبر : ۲۲۰۰۵
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : چوکا دوباره برد را پس زد

چوکا دوباره برد را پس زد

مصافِ دو تیم گیلانی در بازیِ آغازینِ هفته ی بیست و پنجمِ لیگِ یک با نتیجه ی مساویِ یک بر یک به پایان رسید . با این نتیجه شهرداری آستارا ۳۲ امتیازی و چوکا ۲۵ امتیازی شد .

دربی گیلان در استادیوم وحدت شهر آستارا برگزار شد . به این بهانه که ماه مبارک رمضان به پایان رسیده است و ضرروتی وجود ندارد که بازی ها زیر نور برگزار شود . تیم چوکا که در بازی پیشین خود و در غیاب مهدی پاشازاده صدرنشین یعنی مس کرمان را متوقف کرده بود ، در این بازی هم زودتر از حریف به گل رسید . حمید خدابنده لو در دقیقه ی ۴۰ بازی شادی را به اردوی تیم چوکای تالش به ارمغان آورد و این تیم نیمه ی نخست را با برتری یک بر صفر به پایان برد . 

و اما شهرداری آستارا که هفته های متمادی است شکست می خورد و به همین بهانه ۱۵ درصد از قرارداد اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم کسر شد ، نیمه ی دوم برای جبران وارد میدان شد تا این که در دقیقه ی ۷۵ بازی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند . گل تیم شهرداری آستارا از روی نقطه ی پنالتی و توسط رضا فخری به ثمر رسید . قهرمان نیم فصل بازی ها مدیون امتیازاتی است که در دور رفت بازی ها به دست آورده ، در غیر این صورت با روند نتیجه گیری در دور برگشت اکنون یکی از نامزدهای سقوط به دسته ی پایین تر بود . در ادامه تلاش دو تیم برای ایجاد تغییر در نتیجه ی بازی بی ثمر بود و این دیدار با نتیجه ی مساوی یک بر یک به پایان رسید . 

چوکای تالش با این تساوی ۲۵ امتیازی شد اما هنوز در منطقه ی امن قرار دارد . در صورتی که قشقایی در برابر مس کرمان تن به شکست دهد ، چوکای تالش هم چنان در نقطه ی امن باقی خواهد ماند . این دومین هفته ی متوالی است که چوکای تالش ابتدا گل برتری را به ثمر رساند اما در ادامه نتوانست این روند را حفظ کند و در نهایت با نتیجه ی مساوی به کار پایان داد . مهدی پاشازاده به دلیل ابتلا به کرونا نتوانست در روزهای اخیر در کنار تیمش باشد اما خوشبختانه روند بهبودی برای او حاصل شده است و در هفته های پیش رو روی نیمکت تیم چوکا خواهد نشست .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه