رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 خرداد 1400 - 15:10
  • کد خبر : ۲۲۰۶۰
  • مشاهده :  229 بازدید
  • چاپ خبر : اطلاعیه ی باشگاه ملوان در خصوص‌ِ حواشیِ اخیر

اطلاعیه ی باشگاه ملوان در خصوص‌ِ حواشیِ اخیر

در پیِ انتشارِ خبرِ رفتارِ متعارض با شوونِ حرفه ییِ تعدادی از بازیکنانِ تیمِ بزرگسالان ملوان در فضای مجازی ، روابط عمومیِ باشگاه ملوانِ بندرانزلی به منظورِ روشن شدنِ اذهانِ این عزیزان توضیحاتی ارایه کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ در پی انتشار خبر رفتار متعارض با شوون حرفه یی تعدادی از بازیکنان تیم بزرگسالان ملوان در فضای مجازی که منجر به واکنش هواداران گردید ؛ روابط عمومی باشگاه اخلاق مدار ملوان بندرانزلی ضمن تشکر از حساسیت های به جای علاقه مندان فهیم ملوان نسبت به موارد انضباطی و اخلاقی ؛ به منظور روشن شدن اذهان این عزیزان توضیحاتی ارایه می نماید :

موارد مطرح شده در خصوص دو تن از بازیکنان این باشگاه مربوط به حدود ۴۰ روز پیش بوده که به تازگی مورد توجه ی برخی از رسانه ها و فعالان فضای مجازی قرار گرفته است . علاوه بر آن برخی از اتهامات وارد به این بازیکنان نادرست و یا نادقیق می باشد .
با این وجود مدیریت باشگاه ملوان در همان زمان با هماهنگی سرمربی محترم تیم بزرگسالان و با استناد به قرارداد منعقده با بازیکنان در فصل جاری ، این نفرات را به کمیته ی انضباطی باشگاه معرفی نموده و جریمه ی صادره از سوی این کمیته را برای آنان اعمال نموده بود .

در پایان ضمن احترام به نظرات دلسوزانه و حساسیت ویژه ی هواداران به آن ها اطمینان می دهیم تمامی اتفاقات به دقت توسط باشگاه رصد می گردد و اقدامات انضباطی لازم جهت حفظ شان و جایگاه باشگاه بزرگ ملوان صورت می گیرد .

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه