رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 خرداد 1400 - 15:20
  • کد خبر : ۲۲۰۶۶
  • مشاهده :  86 بازدید
  • چاپ خبر : اضافه‌شدنِ کریم باقری به تیم‌ِملیِ فوتبالِ ایران

اضافه‌شدنِ کریم باقری به تیم‌ِملیِ فوتبالِ ایران

در جلسه ی رییسِ فدراسیونِ فوتبال با کاپیتانِ سابقِ تیم‌ِملی توافق شد که کریم باقری به کادرِفنی و مدیریتی تیم‌ِملی اضافه شود .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم رییس فدراسیون فوتبال در جلسه‌یی مشترک با کریم باقری توافق کرد برای ۴ بازی حساس ایران در مقدماتی جام‌جهانی به تیم‌ملی اضافه شود .

مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام‌جهانی از سیزدهم خرداد آغاز می‌شود و فوتبال ملی ایران در این شرایط حساس نیاز جدی به همراهی و حمایت جامعه ی فوتبال و بزرگان این رشته دارد .
در جلسه ی برگزار شده ریاست فدراسیون با کاپیتان سابق تیم ملی ایران ، توافق شد که او برای اردوی پیش رو و چهار بازی حساس تیم ملی به کادرفنی ملحق شود .

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در رابطه با این توافق گفت : آقای باقری از سرمایه‌های فوتبال ایران است و قرار شده در این چهاربازی علاوه بر حضور در کادرفنی ، موضوعات مدیریتی را نیز برعهده داشته باشد تا تیم‌ملی بدون دغدغه از این مرحله سربلند بیرون بیاید .
رییس فدراسیون فوتبال افزود : همه ی امکانات برای حضور پرقدرت تیم‌ملی در بازی‌های بحرین فراهم شده است و هیچ عاملی نمی‌تواند تمرکز تیم‌ملی برای صعود را برهم بزند .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه