رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 12 خرداد 1400 - 21:56
  • کد خبر : ۲۲۱۲۳
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : بازگشتِ قهرمانِ نیم فصل به مسیرِ پیروزی

بازگشتِ قهرمانِ نیم فصل به مسیرِ پیروزی

تیمِ فوتبالِ شهرداری آستارا که این روزها با خبر بازگشت پایان رافت مواجه شده ، موفق به شکستِ شاگردانِ محمد نصرتی شد .

رقابت های لیگ یک در چارچوب هفته ی ۲۷ ام عصر امروز با برگزاری ۴ دیدار دیگر در شهرهای مختلف پیگیری شد و در یکی از این مسابقات تیم فوتبال شهرداری آستارا قهرمان نیم فصل اول مسابقات که شروع مصیبت باری در نیم فصل دوم با جدایی پایان رفت و برخی ستاره هایش داشت ، مقابل پارس جنوبی جم صف آرایی کرد که طی هفته های گذشته به دلیل مشکلات مالی روزهای دشواری را سپری کرده بود و امروز درنهایت بخشی از مطالبات آن ها پیش از بازی با اعتصابی که در باشگاه شکل گرفته بود ، پرداخت شد .

در این مسابقه ابتدا تیم فوتبال پارس جنوبی جم بود که با گل کیانوش میرزایی از حریف خود پیش افتاد ولی این پیروزی فقط ۴۵ دقیقه دوام پیدا کرد و در روزی که یاشین سزاوار کاپیتان آبی هاپوشان آستارایی هدایت تیم را برعهده داشت ، دو گل از رضا فخری در دقیقه ی ۵۸ که از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رسید و یک گل از جواد آقایی پور در دقیقه ی ۷۳ حساب کار را به سود میزبان تغییر داد تا شاگردان پایان رفت که در نیم فصل دوم مسابقات تنها ۲ تساوی به دست آورده بودند ، حالا و در شرایطی که رفته رفته به منطقه ی سقوط نزدیک می شدند ، ۳۵ امتیازی شوند و به شرایط خودشان در جدول رده بندی سامان ببخشند .

در سوی دیگر این میدان اما تیم پارس جنوبی جم که می توانست با کسب یک پیروزی ارزشمند ۴۲ امتیازی شود ، در امتیاز ۳۹ باقی ماند تا شانس های صعودش در فاصله ی ۷ هفته مانده به پایان رقابت ها کم شود .

در پایان هفته ی ۲۷ ام برای این دو تیم ، شهرداری با ۳۵ امتیاز به رتبه یازدهم صعود کرد و پارس جنوبی جم با ۳۹ امتیاز نتوانست به رتبه یی بهتر از نهمی دست پیداکند .

 با این حال نکته ی بسیار مهم در رقابت های این فصل فشردگی بیش از حد جدول رده بندی و فاصله ی ۶ امتیازی تیم های اول و نهم جدول است که تمامی تیم ها را به هفته های آینده امیدوار می کند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه