رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 19 خرداد 1400 - 20:36
  • کد خبر : ۲۲۱۷۱
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : یکشنبه ، مسافرِ جدیدِ لیگِ یک از راه می‌رسد ؟

یکشنبه ، مسافرِ جدیدِ لیگِ یک از راه می‌رسد ؟

با توجه به نتایجِ ثبت شده ی رقابت‌های لیگِ دسته دومِ فوتبالِ ایران ، احتمال می‌رود در هفته ی پیش‌رو تکلیفِ صعودِ زودهنگامِ یک تیم مشخص شود .

عصر روز گذشته هفته ی بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال ایران در گروه دو برگزار شد که در مهم‌ترین بازی هفته ، مس شهر بابک موفق شد در خانه با یک گل از سد نیروی زمینی تهران بگذرد و چهاردهمین پیروزی فصل خود را جشن بگیرد و یک گام دیگر به صعود به لیگ یک نزدیک شود ؛ شاگردان وحید رضایی با پیروزی مقابل نیروی زمینی ، حالا سه امتیاز دیگر تا صعود به لیگ یک فاصله دارند .

آن‌هم در شرایطی که چهار هفته تا پایان رقابت‌های لیگ دو باقیمانده و تیم‌های اول گروه صعود مستقیم به رقابت‌های فصل آینده ی لیگ یک خواهند داشت و تیم‌های دوم نیز در دیداری پلی‌آف مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند ؛ مس شهربابک با ۴۹ امتیاز از ۲۲ مسابقه در صدر جدول گروه دو قرار دارد و سه امتیاز دیگر از چهار مسابقه ی پیش‌رو می‌تواند حکم صعود مستقیم شاگردان رضایی را امضا کند .

آن‌ها در هفته ی بیست و سوم باید در بجنورد یکشنبه ی هفته ی آینده (۲۳ خردادماه) به مصاف تیم اترک بجنورد بروند و پیروزی در آن مسابقه می‌تواند جشن صعود مسی‌ها را به لیگ یک برگزار کند و سه هفته مانده به پایان مسابقات صعود خود را به رقابت‌های فصل آینده ی لیگ یک فوتبال ایران مسجل کنند .

جالب آن‌که دوشنبه ی هفته ی آینده نیز رقابت‌های لیگ یک برگزار خواهد شد و در صورت شکست تیم گل‌ریحان البرز مقابل آرمان گهر سیرجان ، این تیم در فاصله ی ۶ هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ یک ، سقوطش به لیگ دو قطعی می‌شود و به این ترتیب هفته ی پیش‌رو می‌تواند سرنوشت صعود یک تیم و سقوط تیم دیگر را در رقابت‌های لیگ دو و یک فوتبال ایران رقم بخورد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه