رفتن به بالا
  • سه شنبه - 18 خرداد 1400 - 21:49
  • کد خبر : ۲۲۱۸۳
  • مشاهده :  50 بازدید
  • چاپ خبر : دشتِ سه امتیازیِ پیوس در گامِ اول

دشتِ سه امتیازیِ پیوس در گامِ اول

فرشادِ پیوس در بازگشت به تالش اولین بردِ خود را جشن گرفت تا امیدها در بینِ هواداران برای بقا افزایش یابد .

چوکای تالش که چهارمین تغییر خود روی نیمکت را با بازگرداندن فرشاد پیوس صورت داده بود ، موفق شد در جدال حساس و سخت برابر خوشه طلایی به سه امتیاز ارزشمند خانگی دست یابد .

پیوس که فصل گذشته چوکا را به لیگ آزادگان آورده بود ، در ادامه از این تیم جدا شد . تالشی‌ها که روزهای سختی را در لیگ آزادگان دنبال می‌کردند ، در هفته‌های پایانی فصل بار دیگر مقدمات بازگشت این مربی محبوب را فراهم ساختند تا در کنار او ماموریت سخت بقا را دنبال کنند .

سرمربی تازه‌وارد این تیم که در اولین‌ گام جدال حساسی را برابر خوشه طلایی ساوه پیش‌رو داشت با گلی که حسین پاپی در نیمه ی دوم به ثمر رساند و حفظ این گل ارزشمند در دقایق پایانی بازی ، سه امتیاز شیرین جدال را از آن خود و تیمش کرد تا روزهای آفتابی به اردوی تالشی‌ها چشمک بزند و آن ها با امیدواری بیشتری فصل را دنبال کنند .

این برد چوکا را ٢٨ امتیازی کرد تا فاصله با دیگر مدعیان سقوط را کاهش دهد و باید دید سرنوشت آن ها در ادامه ی مسابقات به چه شکل پیش خواهدرفت .

وحید بیاتلو ، سرمربی خوشه طلایی به دلیل اتفاقات هفته ی گذشته با حکم کمیته ی انضباطی از حضور روی نیمکت تیمش در این بازی محروم بود .

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه