رفتن به بالا
  • جمعه - 25 تیر 1400 - 20:35
  • کد خبر : ۲۲۶۲۶
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : شفاف‌سازی درباره ی اسلحه ی کمری در لیگِ یک

شفاف‌سازی درباره ی اسلحه ی کمری در لیگِ یک

محمد زارع فومنی مدیرِ گلِ ریحان که به دلیلِ همراه داشتنِ اسلحه در بازی با شهرداریِ آستارا حسابی خبرساز شده بود ، علتِ این امر را تهدید به قتل شدنش عنوان کرد .

محمد زارع فومنی مدیر گل ریحان هفته ی گذشته حسابی خبرساز شد . او پس از این که گل ریحان با نتیجه ی ۳ بر صفر از شهرداری آستارا عقب بود ، تیمش را از زمین بازی بیرون کشید و قصد ادامه ی بازی را نداشت . علت این امر ، اعتراضات مدیر گل ریحانی ها به تصمیمات داوری بود .

در نهایت و پس از رایزنی های طولانی زارع فومنی رضایت داد تا تیمش وارد زمین مسابقه شود اما در ادامه ، توسط نیروهای امنیتی ورزشگاه انزلی ، یک اسلحه از او کشف و ضبط شد . زارع فومنی امروز و در گفت و گو با برنامه ی فوتبال یک که مخصوص رقابت های لیگ یک است ، در این خصوص صحبت هایی را مطرح کرد .

زارع فومنی در ابتدا و با صحبت هایی عجیب ، داشتن اسلحه با خود را تخلف نیروی انتظامی قلمداد کرد و سپس مدعی شد به دلیل حمایت از آیت الله رییسی در انتخابات ریاست جمهوری ، توسط منافقین و شبکه ی من و تو تهدید به قتل شده است !

مدیر گل ریحان درخصوص مسایل پیش آمده و به همراه داشتن اسلحه گفت : من از برادران نیروی انتظامی تشکر می کنم . چون آن ها باید دم در هر کسی هر چیزی را به همراه دارد ، آن را بگیرند تا فرد وارد ورزشگاه شود . این تخلف نخست خود نیروی انتظامی بود که هر کسی که می آید را نباید به ورزشگاه راه بدهند .

او در پاسخ به سوال کنایه آمیز پوربخش مجری برنامه ی فوتبال یک که آیا شکایتی از نیروی انتظامی انزلی دارد یا خیر گفت : نه من شکایتی ندارم . من چند روز قبل در جاهای مختلف به مرگ تهدید شده بودم . چون من از سیاسیون کشور هستم . بنده در انتخابات از آیت الله رییسی حمایت کرده بودم و عده یی من را تهدید به مرگ کرده بودند و حتی یک بار نیز مشکلات زیادی را به وجود آورده بودند . این مسایل بماند . حتی به من حمله شده بود و شیشه های ماشین من نیز شکسته شده است .

وی گفت : از لحاظ امنیتی هیچ مشکلی از این بابت نداریم . ان شاالله قانون در این زمینه جواب می دهد . این ها مسایل امنیتی است و باید خود ماموران امنیتی جواب بدهند . بنده در این چند روز توسط منافقین به مرگ تهدید شده ام .

او در مورد اسلحه ی پلاستیکی که از او گرفته شده است ، گفت : شما اگر می توانید این را ثابت کنید . در ادامه ، پوربخش مجری برنامه اعلام کرد که سرگرد احدی افسر میدان ، آقای رمضانی رییس هیات فوتبال این مساله را اعلام کرده اند . فومنی نیز پاسخ داد : آن اسلحه بادی است و قلابی نیست . تیر ساچمه یی دارد . من رسماً این را اعلام می کنم .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه