رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۲
  • کد خبر : ۲۲۶۶۵
  • مشاهده :  129 بازدید
  • چاپ خبر : آقایان سوتِ داور را خریدند !
واکنشِ شدیدِ مدیرعاملِ ملوان به فساد در فوتبال ؛

آقایان سوتِ داور را خریدند !

می دانم بعد از این صحبت ها به کمیته ی اخلاق احضار می شوم . با سری بالا و با افتخار برای دفاع از شرافتِ خودمان و روح فوتبال حاضر خواهم شد و ثابت می کنم آقایان و دوستان شان آمدند در انزلی و سوتِ داور را خریدند !

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ پژمان نوری در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه در مورد اتمام فصل اخیر لیگ یک فوتبال کشور گفت : قبل از هر صحبتی از تمامی مجموعه ی باشگاه ملوان که فصل گذشته خالصانه برای سربلندی نماد شهرمان و افتخار خطه ی شمال کشور زحمت کشیدند ، تشکر می کنم . هزینه های سرسام آور باشگاهداری وقتی از طرف نهادها و سازمان های دولتی حمایت مالی نمی شوید واقعاً کمرشکن است آن هم برای باشگاهی که در تمامی رده های آقایان و همچنین بانوان تیمداری می کند . به همین دلیل بر خود واجب می دانم از طرف همه ی دوستداران ملوان از جناب آقای مهندس پوررشید که با قلب بزرگ شان یک تنه بار مالی باشگاه ملوان در فصل گذشته را به دوش کشیدند ، تشکر کرده و برای ایشان بهترین ها را آرزو کنم .

در فصلی که گذشت به عنوان مدیرعامل یکی از ریشه دارترین باشگاه های فوتبال کشور سعی کردم تنها به اداره ی امور باشگاه خودمان مشغول باشم و از هیاهو و جنجال که به نظر می رسد سکه ی رایج فوتبال ایران است ، دوری کنم و البته به همین سبب بارها مورد شماتت دوستان قرارگرفتم . اما اتفاقی در هفته ی پایانی لیگ و در زمین خودمان افتاد که برای هیچ یک از علاقه مندان واقعی فوتبال قابل هضم نیست ! یک داور دیگر چه کار باید بکند تا همگان بفهمند که قرار بوده بازی را به نفع حریف در بیاورد ؟ وقتی ما که نتیجه ی این مسابقه در رتبه ی تیم مان در جدول تاثیرگذار نیست برای ارایه ی یک فوتبال شرافتمندانه با تمام قوا در میدان حاضر می شویم و بارها تا آستانه ی فروریختن دروازه ی حریف مدعی صعود خود پیش می رویم ، پنالتی هایی که از سوی داور به تیم مقابل تقدیم شد را کجای دل مان بگذاریم ؟

آقایان ما تازه وارد این فوتبال نشده ایم . ملوان سال های سال است که از داوری ها ضربه خورده و اتفاقاً با شاهکارهای همین داورهای محترم (خورشیدی و کرمانشاهی) به لیگ یک سقوط کرد و تا مرز انحلال پیش رفت . بنابراین حتی تصور این که این ها فقط اشتباهات سهوی داوری است ، توهین به شعور خودمان است ! چه طور می شود فکر کرد این فساد تا بالاترین درجات فدراسیون نفوذ نکرده ، وقتی با افراد خاطی به شدت برخورد نمی شود تا دیگر کسی به خود اجازه ندهد زحمات یک فصل تلاش شرافتمندانه ی یک مجموعه را به باد دهد ؟ تا کی باید نجابت کنیم و ساکت باشیم ؟ مگر دفعه ی قبل که در مسابقه ی لیگ با خیبر آن اتفاقات افتاد و موجب واکنش شدید سرمربی مان آقای زارع شد ، چه کردند ؟

در مسابقه ی امیدهای مان در خرم آباد هم به این بهانه که نمی توانند امنیتم را تضمین کنند ، مانع ورود من به محل برگزاری مسابقه شدند . به آن ها گفتم مهم نیست تا اینجا نیامده ام که بیرون ورزشگاه بمانم . اما در نهایت با اصرار کادر مربیان مان از حق خودم گذشتم . چه شد ؟ مربیان مان را مورد ضرب و شتم قراردادند و سر دروازه بان مان را شکستند تا با اسکورت نیروی انتظامی ورزشگاه را ترک کنند . واکنش فدراسیون چه بود ؟ دعوت به خویشتنداری ! می دانم بعد از این صحبت ها به کمیته ی اخلاق احضار می شوم . با سری بالا و با افتخار برای دفاع از شرافت خودمان و روح فوتبال حاضر خواهم شد و ثابت می کنم آقایان و دوستان شان آمدند در انزلی و سوت داور را خریدند !

‎جالب نیست که همه ی این حاشیه ها باز هم در آستانه ی بازی مقابل خیبر (این بار در مسابقه ی حساس حذفی) برای تیم مان ایجاد شده است ؟ باور کنید این رسم جوانمردی نیست که برای پیروزی تیم های محبوب تان سر بقیه ی تیم ها را ببرید ! اما ما بازهم شرافتمندانه حرف مان را داخل زمین خواهیم زد و این بار شاهدانی به وسعت همه ی ایران خواهیم داشت .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه