رفتن به بالا
  • جمعه - 1 مرداد 1400 - 19:16
  • کد خبر : ۲۲۶۷۶
  • مشاهده :  60 بازدید
  • چاپ خبر : کرمانشاهی محروم نیست ، به استراحت اجباری می‌رود !

کرمانشاهی محروم نیست ، به استراحت اجباری می‌رود !

سرپرستِ کمیته ی داورانِ فدراسیونِ فوتبال اعلام کرد ، رضا کرمانشاهی تا پایانِ فصل قضاوت نمی‌کند .

خداداد افشاریان درباره ی خبر محرومیت رضا کرمانشاهی از قضاوت در هفته‌های پایانی لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران به‌خاطر اشتباهی که در دیدار ملوان انزلی و بادران انجام داد ، اظهار کرد : ابتدا جا دارد به تیم‌های فجرسپاسی و هوادار برای صعودشان به لیگ برتر و همچنین تمام تیم‌هایی که در سخت‌ترین لیگ در حال تلاش بودند ، تبریک بگویم .

او ادامه داد : به خاطر حساسیت در هفته ی پایانی لیگ یک و این که سه تیم گزینه ی صعود بودند ، وظیفه داشتیم تا باتجربه‌ترین داوران را برای این مسابقات انتخاب کنیم .

سرپرست کمیته ی داوران فدراسیون فوتبال یادآور شد : آقای رضا کرمانشاهی در این فصل ۹-۸ قضاوت بدون اشتباه داشته و به این دلیل برای قضاوت در مسابقه ملوان و بادران انتخاب شد .

افشاریان اضافه کرد : با توجه به وقفه ی ۵۰ دقیقه‌یی در شروع نیمه ی دوم دیدار ملوان و بادران ، شرایط متفاوت شد . از زاویه‌یی که ما دیدیم و همه شاهد بودند ، اصلاً آن برخورد پنالتی نبود ولی در زاویه‌یی که آقای کرمانشاهی درون زمین بود و عمود به صحنه قرار داشتند ، تشخیص دادند که پنالتی است ؛ گرچه بزرگ‌نمایی مهاجم بادران هم موجب شد تا ایشان اشتباه کند .

او تصریح کرد : در جریان هستید که هر مسابقه یک ناظر داوری دارد و ما هم طبق نمره‌یی که آن ناظر به داور می‌دهد ، برای مسابقات آینده ی او تصمیم‌گیری می‌کنیم . حداقل نمره از سوی ناظر مسابقه باید ۹ باشد ، اما آقای کرمانشاهی برای این دیدار نمره ی پایینی دریافت کرد .

سرپرست کمیته ی داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد : آقای کرمانشاهی سه ، چهار هفته قضاوتی نخواهد داشت و به استراحت اجباری می‌رود ، ولاغیر . این که عنوان می‌شود ایشان محروم شده ، اصلاً درست نیست و در فدراسیون چنین تصمیمی نگرفته‌ایم . یک تصمیم درون سازمانی است و طبق نمره‌یی که ناظر داوری داده ، ما هم تصمیم گیری کرده‌ایم . ان‌شالله که ایشان بتواند از فصل آینده به میادین برگردد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه