رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 مرداد 1400 - 00:12
  • کد خبر : ۲۲۶۹۱
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : صعودِ ملوان ؛ پای یک دروازه بان در میان بود

صعودِ ملوان ؛ پای یک دروازه بان در میان بود

ملوان در ضیافتِ پنالتی ها با نتیجه ی ۴-۳ از سدِ تیمِ خیبرِ خرم آباد گذشت تا به مرحله ی نیمه نهایی جامِ حذفی صعودکند .

چهره ی ملوان در ضربات پنالتی دروازه بان این تیم بود . رضا حیدری با شماره پیراهن ۳۳ . او با مهار پنالتی اول و آخر خیبر خرم آباد پرونده ی صعود انزلی چی ها را به مرحله ی نیمه نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور بست . او روی دیگر ضربات هم واکنش خوبی داشت و می توانست یک ضربه ی پنالتی دیگر را مهار کند که توپ از زیر دستش عبور کرد و تبدیل به گل شد . نکته ی جالب در این بازی جدا از مهار خوب پنالتی ها توسط رضا حیدری ضربات تماشایی ملوانی ها بود . اگر چه ملوان یک ضربه ی پنالتی را از دست داد اما دیگر ضربات این تیم مطمئن زده شد و در برخی از ضربات دروازه بان خیبر خرم آباد فریب خورد . سجان پسندیده تنها بازیکنی از تیم ملوان بود که ضربه ی پنالتی اش به گل تبدیل نشد . او با پای چپ محکم به سمت راست خود ضربه زد که دروازه بان تیم خیبر با شیرجه یی دیدنی این توپ را از آن خود کرد .

رضا حیدری در ضربات پنالتی ضربه ی عارف رستمی و احمد نصیری را مهار کرد . جالب است بدانید عارف رستمی با ۱۷ گل زده به عنوان آقای گلی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ یک باشگاه های کشور در فصل جاری دست پیدا کرده است .

حالا ملوان در کنار استقلال – گل گهر و فولاد تیم های حاضر در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی هستند . بازی بعدی تیم ملوان در مرحله ی نیمه نهایی به پنالتی کشیده شود باز هم می تواند روی مهارت رضا حیدری حساب باز کند . هر چند کار ملوانی ها که یکی از تیم های پرافتخار جام حذفی به حساب می آیند در مرحله نیمه نهایی سخت است ، چون باید با یکی از تیم های لیگ برتری بازی کنند . البته ملوان پیش از رویارویی با خیبر خرم آباد در قا یمشهر تیم لیگ برتری نساجی را با گل زکریا مرادی شکست داد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه